Wpis z mikrobloga

  • 3
@wezsepigulke Narzekasz na moje wyliczenia, a sam produkujesz się i wyciągasz dane z dupy xD

Samochód za 50k xD
Grad który wybije mi wszystkie szyby xD
Partner który zdziera ze mnie większość xD
Aplikacjami jeżdżą patusy, a nie klient premium xD
Widzisz #!$%@?? Jeżdżę w korporacji!! MAM KLIENTA PREMIUM KUHRWA XD
Samochód mi skasuje jakiś kazach z Ukrainy xD
Paliwo nieodliczone xD
#!$%@? nic nie odliczone xD

Moje wyliczenia gówno warte xD
@GwachQar: wszyscy co znają temat dłużej ci tłumaczą, że dałeś się złapać na psychologiczne triki ubera a ty dalej lecisz w zaparte, odkryłeś żyłę złota, do której trzeba ściągać gruzinów i mongołów bo nie ma kto na tym jeździć XD Grudzień to jest najlepszy okres z całego roku, się zdziwisz jak od stycznia do marca ledwo zrobisz tyle co w grudzień. Realne koszta działalności to jest +/- połowa obrotu.
@GwachQar ~100zł/h 3,20zł/km przychodu od domu do domu

To że tam już chyba nie ma Polaków nie daje Ci do myślenia? Myślisz że ten samochód po takich dzikich przebiegach za niska stawkę jest wieczny?
  • 2
@TypowyPolskiFaszysta @wezsepigulke

XD
Beka z was typki.
Dziwnie podejrzane konta są bardzo aktywne w krytyce aplikacji taxi - no to musi być opinia obiektywna 100% legit no scam xD

Powiem tak. Większość obcokrajowców faktycznie jeździ wynajmowanymi autami. Skoro wynajmują samochody i tygodniowo płacą za to duże pieniądze, plus jeszcze żyją z tego, to musi im się to opłacać, bo jeśli to byłby gównobiznes jak opisujecie, to wszyscy poszliby do fabryki gównolitu na
@GwachQar Dobry jestes, myślę że w przyszłości jesteś klientem na garnki za 5000zł. W fabryce gownolitu trzeba porozumiewać się w jakimś języku i coś umieć. Zawsze sa kierowcy bo lista gruzińskich pasterzy dla których 1500zł to trzykrotność dotychczasowych dochodów jest długa.

Przyjdź tu za rok i opowiedz o swoim sukcesie funansowym
  • 0
@wezsepigulke

Uuu skończyły się argumenty, to teraz czepiasz się mojej osoby xD

Guzik się znasz Panie premium taxi. Pracowałem w fabryce i nie trzeba się porozumiewać, ponieważ np Ukraińcy mają koordynatora lub opiekuna. To już prędzej na taxi trzeba znać choć minimum angielski, żeby porozumieć się z turystami, albo chociaż się przywitać, pomóc z bagażem i wytłumaczyć, że np nie wejdziesz tam gdzie nawigacja pokazuje, bo jest zakaz i czy mogą wysiąść
@krzysssi33k Doliczył. W najtańszej klasie przejazdów na aplikacje wychodzi właśnie około 50 na czysto na godzinę, a w weekendy koło 100. Paliwo przy LPG to jakieś 70 zeta dziennie, czyli z napiwków powinieneś wyciągnąć na butlę. Nie wiem czemu ludziom się kojarzy praca na „Uberach” z jakimś najgorszym bieda zawodem. Z samych promocji dla kierowców można wyciągnąć do 1000 tygodniowo.
@Rowerr Co ty se tam wydumałeś to ja nie wiem. Kursy za 11 zł są najlepsze. Najwieksza marża. Myślałem że tylko gruzini i Ukraińcy się nabierają że im więcej za kurs tym lepiej. Nie będę ci tego tłumaczył. Sam sobie policz.
@JPII: tak ale jak zrobisz 5 a nie 3. Do tego kiedys to była minimalna netto. Teraz jest chyba 9.80 minus prowizja, czyli jak zrobisz 5 kursow w godzine ,co się rzadko zdarza, to dalej to sa śmieszne pieniądze...