Wpis z mikrobloga

Nie wziąłem pod uwagę myjni i odkurzania, co trzeba robić dosyć często żeby samochód nie wyglądał jak wół roboczy.


@GwachQar: to w takim razie prowadzisz taxi de luxe, przynajmniej na tle wielu innych z których korzystałem ¯\(ツ)/¯

@wezsepigulke takie liczenie po łebkach to jest nic nie warte, tak samo jak idziesz do sklepu, robisz zakupy i sobie szacujesz ile wydasz, tu sobie zaokrąglisz złotówkę, tam dwie, czasem w górę czasem w dół to wydaje ci się, że się mniej więcej wyrówna, liczysz, że wyjdzie z 50 zł a przy kasie zdziwienie bo jest 150 xD
A gdzie porównywać prowadzenie działalności do podliczenia kilku produktów w koszyku.
Prawda jest taka,
@wezsepigulke ja gdzieś 400 kursów muszę w miesiącu zrobić żeby 10k mieć na raporcie to wychodzi 25 zł średnio kurs. I większość taksówkarzy u mnie w mieście tak będzie miało, wszystkie korporacje mają takie same stawki. W innych miastach różnice będą delikatne, raczej wątpię że gdzieś jest takie eldorado, że średnio 2x więcej kręcą.
@krucjan ja jadę 80/100 hotel lotnisko dzień/noc i tak można robić w opór, ile sił wystarczy. Czasami się trafi ekstras za większe pieniądze. Czekasz na rzut godzinę czasem no ale 10h to 1000zł.
@Korax no właśnie, gość kupił auto za 50k (domniemywam) to dzisiaj zarobił jakieś -49500. W to jego auto może strzelić piorun, skasować go może uberowiec kazachski z lewymi dokumentami, albo może spaść grad który wybije mu wszystkie szyby. Ale wykopki to łykają.
@wezsepigulke Tylko że :
- istnieje cis takiego jak ubezpieczenie i podejrzewam że je ma.
- śmieszna sprawa, ale przez ostatnie 3 lata ceny aut rosną. Np mój samochód jest wart po 4 latach więcej niż kiedy go kupowałem.
@Korax No ale wartość mojego auta też rośnie, tak teoretycznie, bo wiadomo, mamy inflację i jednoznacznie tego nie idzie prosto określić, też wzrosła. Bo przecież ja działam na tym samym rynku. Tylko nie daje dupy za grosze a za konkretne pieniądze.
@GwachQar: nie mogę zawsze ze zdziwienia korpogowien jak na głupim uberze na godzinę dostaną do łapy więcej niż w życiu na pańszczyźnie u Janusza widzieli