Wpis z mikrobloga

@DrakkainenV @cutecatboy @vitovia Zajebiste śniegowce, w sam raz do pomarańczowej kamizelki odblaskowej ;)
@77adam Coś w tym stylu, typowe #!$%@?łapy już są więc potrzebowałem coś zmienić. Chociaż nadal uważam że UGGsy to jedna z wygodniejszych rzeczy.
@kiedypowiemsobiedosc To fakt, godności nie można mieć za wiele, a tutaj jeszcze dochodzi to jak inni na to patrzą. Nie jestem jednak zbytnio przejęty tym jak bohaterowie "Co ludzie powiedzą" ;)
@snx, tutaj nie można takimi rzeczami się dzielić, bo będą coś gadać o godności XD Elegancki zakup. W końcu coś innego na nogach chłopa w tej szarej Polsce. Niech się dobrze noszą i grzeją.
@YungOTF: Kiepsko to widzę ale muszę sprawdzić, na szczęście już tylko w automacie więc mniejsze ryzyko. Z drugiej strony fajne buty (te klasyczne) ale jakby próbować je zawiązać żeby dobrze się trzymały to wyglądają średnio. Więc na dłuższą trasę niż 3 km mogą być uciążliwe.
@snx, no nie wiem ile chodzisz w nich itd, tylko zapytałem czy rozważałeś te „midy”. Dla mnie trochę góra tych kupionych przez Ciebie dziwnie wygląda, ale to nie widzialem ich na nogach jak leżą ze spodniami.