Wpis z mikrobloga

128 866,14 - 5,23 = 128 860,91

ah, shit, there we go again ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co tu dużo mówić, znowu smog i znowu śnieg - Krakowskie Combo Zimowe xD

Dzisiaj skromna piąteczka po bułeczki, relaksacyjne tempo jak w pysk strzelił 6:00 min/km, chodniki znowu zaczynają być nieprze...biegłe? whatever, musiałem w paru miejscach biec jezdnią bo po prostu nie było sensu brnąć w śniegu po kolana ¯\(ツ)/¯

Ale ważne że pobiegane, bułeczki zanabyte, wszystko w zasadzie zgodnie z planem (ʘʘ)

Miłego dnia!

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem
enron - 128 866,14 - 5,23 = 128 860,91

ah, shit, there we go again ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co tu...

źródło: IMG_9732

Pobierz
  • 18
@enron: Jaki filtr używasz? Od roku jestem dumnym posiadaczem półmaski 3M 7500, ale darmowe filtry załączone do zakupu (6035 P3) już są na wymarciu - stąd pytanie. Oczywiście zakup po rozmowach na mirko. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@N0vember Ze swojej strony też polecam to rozwiązanie - przy krakowskim powietrzu - "must-have"
@enron: Jaką masz maskę?
Dzisiaj też biegałem w Krakowie, trochę wcześniej, więc powietrze było trochę lepsze. Jak jest gorzej to zakładam Respro Sportsta
  • 1
@420_3: 3M7500 z pochłaniaczami klasy P3+węgiel aktywny 3M6038.

@krzyk2: Respro nie ma do niej startu - pomijając że maseczki neoprenowe są groźne dla zdrowia, to komfort jest o niebo wyższy.
  • 1
@420_3 od tylu lat polecam 3M że powinni mnie zrobić ambasadorem marki xD
@Calhil to pas odblaskowy z lampką, kupiłem w Aldi ale ponoć w Action bywa. Fajny, ciut ciasny ale świeci bardzo dobrze i z tyłu ma osobno mrugajkę na baterie 2032.

Ostatnio miałem link do niej na allego ale nie mogę teraz namierzyć
@enron: Ech, przekonałeś mnie, zamówiona maska i filtr (i będę teraz straszył ludzi podczas biegania, bardziej niż mój pies :).

A na ile filtr wystarcza? Da się jakoś wyczuć gdy już nie daje rady?
  • 1
@enron: Ech, przekonałeś mnie, zamówiona maska i filtr (i będę teraz straszył ludzi podczas biegania, bardziej niż mój pies :).


Im więcej nas tym powszedniejszy będzie to widok ( ͡º ͜ʖ͡º)

A na ile filtr wystarcza? Da się jakoś wyczuć gdy już nie daje rady?


@krzyk2: i to jest najlepsze. Filtr wystarcza... na zawsze (ʘʘ)
Już tłumaczę: w maseczkach sportowych/przeciwsmogowych jest