Wpis z mikrobloga

@ciachostko: koniec #pieklokobiet

W końcu nastąpi potępienie patriarchatu i wszystkie creepy Janki zostaną sprowadzone na ziemie ;)) mam nadzieję, że definicja gwałtu i molestowania zostanie zaktualizowana do takiej, jaka jest np. w Szwecji, a kobiety nie będą więcej zastraszone i wstydziły się zgłaszać nadużyć ze strony p0lusow.
  • Odpowiedz
@Reretos Widzę tu także "ukłon" w stronę kościoła by zrobić mu na złość, oczywiście mogę się mylić i to na poważnie chodzi o równość bo
teraz będą równi i równiejsi.
  • Odpowiedz
@Mamaboss W Szwecji ludzie się już boja wychodzić z domów przez muzułmańskich emigrantów którzy mnożą się na potęgę tak jak w innych krajach Europy.Co niby da zmiana definicji czegokolwiek?To nie „Janki”niedługo zostaną sprowadzone na ziemie a właśnie kobiety którymi ci emigranci gardzą i niedługo będą wycierać nimi podłogę razem z cała lewica.
  • Odpowiedz
@pav40: Będąc w Sztokholmie nie zauważyłam żadnego strachu w ludziach, co gorsza, czułam się tam bezpieczniej niż na ulicach Polandii, wiec twój argument trochę z dupy. A to, że są getta na obrzeżach, to już inna sprawa ;)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Poparłbym postulaty o refundacji in-vitro, i to bez oddawania głosu na Lewicę lub kogokolwiek, bo to czysty pragmatyzm i zysk. Cała reszta jest raczej zbędna lub kontrowersyjna. Szczególnie kwestie aborcji, które naprawdę nie są najważniejszym problemem w kraju.

Szkoda tylko że jak już polityczki i politycy Lewicy poruszają takie tematy, to - znowu - mówią głównie w kontekście kobiet. Tak jakby faceci w ogóle nie korzystali z takich usług.
Jeżeli
  • Odpowiedz
@Xing77: ja się zgadzam ze wszystkimi podpunktami, w Polandii nadal jest popularny cat calling czy inne formy przemocy seksualnej, uwierzcie, to nie jest nic fajnego gdy obleśny Janek gwizda za wami albo komentuje - można się porzygać. Jedyne co zmieniłabym to po prostu wprowadzenie na wzór niemiecki 2-3 dni L4 bez potrzeby udania się do lekarza po zwolnienie lekarskie.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: A ja tak nie uważam.
Jeżeli krytykujesz Polskę, to w przypadku Szwecji również nie powinnaś zostawić na niej suchej nitki.
Chociaż w sumie Szwecja jest bardziej równościowa niż Polska. Kobiety tam idą do wojska, więc pewnie się ucieszysz. :)
  • Odpowiedz
@Xing77: Ja nie mam problemu z zapłaceniem za siebie czy typowo „męskimi” zadaniami xD Szwecja jest super, widziałam i panie pracujące na budowach czy mega dużo kobiet-kierowców co jest mega fajną sprawą. A co lepszego to Szwedzi, którzy po prostu odnoszą sie do siebie z szacunkiem, bez dziwnych podtekstów, co w Polandii jest niestety nie do pomyślenia.
  • Odpowiedz
popularny cat calling


@Mamaboss: ale dlaczego do takich pierdół chcecie używać kapitana państwo? Jak chcecie się równać nam skoro nie potraficie same poradzić sobie z takimi sytuacjami?

Tak jak jestem za in vitro, aborcją i zrównaniem małżeństw LGBT - przeszedłem długą drogę, żeby siębardziej otworzyć, tak punkty 4 i 5 oraz 6- są nie do zaakceptowania w obecnym układzie - chyba, że jest coś czego nie wiem - wtedy daj mi
  • Odpowiedz
@ciachostko: Bardzo dobrze. Może w końcu wyrównają wiek emerytalny i normy wagowe w januszeksach. Przydałoby się też wprowadzić równość w niektórych zawodach - budwolanka, śmieci, magazyny, szambiarki i wielu innych.
  • Odpowiedz