Wpis z mikrobloga

@kidi1: A mija się z prawdą? Przecież wspierał polskich kierowców i grzał temat.
PiS na ten incydent zezwolił. A KO to bardziej interesują interesy Putina/Łukaszenki i wspieranie ich w wojnie hybrydowej przeciw nam, niż nasze interesy.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: Oczywiście, że bezobjawowy bo Konfederacja na szczęście nie ma tyle władzy żeby widzieć objawy ich poglądów. Są za katolibanem, anty aborcyjni, anty UE i są prorosyjscy. Wystarczy żeby się cieszyć, że nie mają władzy. Szczęść bobrze.
  • Odpowiedz
  • 16
i są prorosyjscy


@kidi1: Jakiś dowód oprócz wpisów na tłiterku?

Z działań na rzecz ruskich to raczej PO tutaj przoduje, mieliśmy piękne widowisko na granicy z białorusią polityków PO.
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: @kidi1 Wiem, że jakieś pokemony zebrali. Ale równie dobrze można pisać o KO i Lewicy, wypełniona elementami piątej kolumny, ojkofobami lub wręcz agentami. A PiSu nie muszę wyjaśniać.

Ja się odnoszę do ich pro polskości i priorytetach.

Poza tym konfa obiecała, że gorszego elementu się pozbędą i po odsunięciu nawet Korwina im wierzę. Mam nadzieje, że w przyszłości będą przy władzy.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: No można, ale rozmawiamy o Bosaku i konfederacji. Zwłaszcza, że Bosak jak zdobędzie władzę to będzie niebezpieczny. On jest nieobliczalny i gotów na wszystko żeby władzy nie stracić. Takie mam o nim zdanie. Tacy ludzie idą po trupach do celu.
  • Odpowiedz
@suweren_sudoku: Widziałem jak zachowywał się zanim dostał się do sejmu i jak zachowywał się po. Chodzi o traktowanie redaktorów różnych telewizji, rozgłośni radiowych i gazet.
  • Odpowiedz