Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami powiedzcie. O czym on by miał rozmawiać w tv śniadaniowej z taką Cichopek? Dla niego przyjście w takie miejsce to by była ujma. Ludzie, których tam spotka człowiek z taką pasją do nauki będą dla niego po prostu... nudni. Niczego się od nich nie dowie. W ogóle dlaczego ludzie myślą, że dla takiego człowieka przyjemnością będzie przyjście do tv i słuchanie żartów, że pewnie czyta encyklopedię do snu he he he? Przecież on nic z tego nie będzie miał tylko zrobią z niego jakiegoś dziwaka, bo się nie uśmiecha.

#1z10 #takaprawda #pytanienasniadanie #przemyslenia
WielkiNos - Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami p...

źródło: temp_file1081182233311903950

Pobierz
  • 56
  • 37
No widzisz... Moze nie musi sie #!$%@? i sprzedawac prywatnosci za jakies srubki. Jak wielu zlaknionych taniej "slawy".


@Niedobry on jest jak Grigorij Perelman, który odmówił medalu Fieldsa i miliona dolarów za rozwiązanie jednego z matematycznych problemów milenijnych i uciekając przed dziennikarzami zaszył się w chacie wychodząc tylko do sklepu. Mi to imponuje.
Ale taki występ może być pośrednią formą promowania uczenia się/nauki jako takiej. Zdobywanie wiedzy to jest coś pięknego, a korzystanie z niej to coś jeszcze lepszego, przy okazji można podnieść oglądalność teleturniejów tego typu :) Ja bym poszedł, ba, nawet już byłem w śniadaniówce xD
@Niedobry: to wiem, ale gdy jest głośno o tego typu programach, to mamy mniejszą szansę, że je zdejmą z ramówki xD Albo
że powstanie jakiś nowy podobny format. Dlatego ja bardzo się cieszę z jego wyniku i z tego, że gadało o tym pół Polski.