Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami powiedzcie. O czym on by miał rozmawiać w tv śniadaniowej z taką Cichopek? Dla niego przyjście w takie miejsce to by była ujma. Ludzie, których tam spotka człowiek z taką pasją do nauki będą dla niego po prostu... nudni. Niczego się od nich nie dowie. W ogóle dlaczego ludzie myślą, że dla takiego człowieka przyjemnością będzie przyjście do tv i słuchanie żartów, że pewnie czyta encyklopedię do snu he he he? Przecież on nic z tego nie będzie miał tylko zrobią z niego jakiegoś dziwaka, bo się nie uśmiecha.

#1z10 #takaprawda #pytanienasniadanie #przemyslenia
WielkiNos - Wielu ludzi się dziwi, że pan Artur unika dziennikarzy i rozgłosu. Sami p...

źródło: temp_file1081182233311903950

Pobierz
  • 56
Po jednej stronie debile którzy zarabiają, są wręcz idolami mas, a po drugiej stronie on: wiedza która jest tak cholernie nudna. Po jednej stronie idiokracja dla których pierd wywołuje salwę śmiechu po drugiej stronie on: pokora, opanowanie, skromność która jest tak cholernie nudna.
Ty serio nie rozumiesz ze sa ludzie ktorym wlasnie nie zalezy na zadnej "rozpoznawalnosci"??? Tak zwyczajnie. Po prostu?


@Niedobry: Dlatego poszedł do teleturnieju, który całkowicie #!$%@?ł i stał się rozpoznawalny XD

Np. Dla mnie nawet gdyby ktos dzisiaj z tych hien mi dawal kilka lub nawet kilkanascie tysiecy dolarow za przybycie do jakiegos "wywiadu", na jego miejscu, do jakiejs popluczyny medialnej, w srednim europejskim kraju, to bym tez odmowil.


Zwyczajna głupota.
@XpedobearX: Ty serio jestes jakis odklejony. Myslisz ze wszyscy klepia za najnizsza i skundla sie bo to "5-10" minut?

Anyway: Chodz "odklepiesz" u mnie 5-10 minut robotki i masz fajrant. Ja Ci zaplace oczywiscie. A wideo poleci w swiat. Chcesz?

To nie serial typu "Swiat wedlug Kiepskich" a ja nie jestem zawodowym aktorem typu Pana Grabowskiego. Zeby miec takie dylematy typu: "Czy ktos mi zaproponowal".

(Anyway, proponowano mi w Chinach i
Anyway: Chodz "odklepiesz" u mnie 5-10 minut robotki i masz fajrant. Ja Ci zaplace oczywiscie. A wideo poleci w swiat. Chcesz?


@Niedobry: Ale po co mam iść do Ciebie? Tutaj chłop idzie za swoje osiągnięcie. Oczywiście, rozumiem jego przesłanki, ale śmieszy mnie ta wyższość z tego, że ktoś im odmówił, jakby (nawet nie on, a gawiedź) chciał zrobić na złość. Nie wiem kim jesteś chłopie i nie wiem, co ma do