Wpis z mikrobloga

Narzelacie na murzynow a #zlomnik to sie dopiero zesral xD

Nigdy nie gralem w gta ale w sumie to kiedys gralem i #!$%@? bo nie chcialbym byc bandziorem

I w ogole ludzie zabijaja i popelniaja przestepstwa przez GRY KOMPUTEROWE xD

https://spidersweb.pl/autoblog/nigdy-nie-gralem-w-grand-theft-auto-i-po-obejrzeniu-zwiastuna-gta-vi-nadal-nie-zamierzam/?fbclid=IwAR2Gi1uiLKLT5p5LWyFeumI_TQ5yJJXmCZsLtnRR-qb1M681e3Ah1-Ciqx0

#spidersweb #gta #gtavi
Messix - Narzelacie na murzynow a #zlomnik to sie dopiero zesral xD

Nigdy nie gralem...

źródło: IMG_9627

Pobierz
  • 11
@Messix: format na YouTube mu się wyczerpał, a od atencji już się uzależnił więc teraz będzie produkował takie bzdury żeby jakoś zaistnieć. Typowe, chociaż spodziewałem się że odejdzie z większą godnością ze względu na wiek
@Messix: Nie wiem dlaczego, ale moje odczucie jest takie jakbym przeczytał w tym nagłówku jeden z wczorajszych postów na wykopie, który ktoś dla beki wrzucił. Ciekawe...( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałem, że już ta jaskiniowa narracja się skończyła w momencie kiedy pokolenie końca lat 90'' tych jakoś mniej więcej dorosło, widocznie się myliłem.
@PodniebnyMurzyn ja jego filmów nie lubię bo jego wiedza na temat aut jest niska o robi pełno gaf, więc nie chce potem bzdur powtarzać tylko wolę zapytać sympatyka danego modelu, plus szkoda, że o krakowskiej strefie już nie wspomina. Raz nawet te strefy na początku chwalił. Tam gdzie jest rozgłos tam jest i faflun ten człowiek walczy z sct tylko dla atencji