Wpis z mikrobloga

Widzę jak AngryJoe się spuszcza nad grafiką i detalami w trailerze i mi się go szkoda robi. Przecież ten treailer jest przepuszczony przez wiele filtrów i etapów postprodukcji a na koniec pokolorowany. Końcowy efekt będzie raczej mizerny. Równie dobrze mogli wkleić klatki z trailera V i też by było super bo #!$%@? to się będzie miało do rzeczywistości. Tak tylko mówię.
#gta #gta6 #gry
GrzegorzPorada - Widzę jak AngryJoe się spuszcza nad grafiką i detalami w trailerze i...

źródło: nnzxhtx9vqw71

Pobierz
  • 19
@GrzegorzPorada: wiadomo, że może wyglądać inaczej, ale im sprzęt jest mocniejszy tym trailery wyglądają bliżej rzeczywistości, bo nie trzeba robić karkołomnych sztuczek żeby gra poszła na aktualnym sprzęcie.
Dodatkowo powiem, że nie ma różnicy pod względem trailer i release z twojego screena. Róznica jest tylko w umiejscowieniu światła i w doborze ubioru. Nie ma tutaj żadnej różnicy w tym jak działa cieniowanie, materiały itp. Nie ma tutaj żadnych zmian technologicznych między
@GrzegorzPorada: zresztą mówisz mi o jakichś filtrach. W gejmpleju też się używa real time filtrów żeby uzyskać odpowiedni kontrast, ekspozycję i odpowiednie barwy itp. To nie jest żadna wyższa szkoła jazdy
@GrzegorzPorada: a to nie jest tak ze wypuszczali jakies poprawki na przestrzeni lat i dlatego gta v teraz wyglada jak wyglada? wychodzi na to ze trailer wyglada tak jak terazniejsze gta v ale po 5-10 latach wyjda pewnie kolejne poprawki i finalnie gra skonczy jeszcze ladniej (ale co do tego to mam mieszane odczucia, tak jak by nie mogli od poczatku zrobic "ladnego" gta?)
@GrzegorzPorada @paul772 deweloper ma swoje narzędzia do tworzenia takich scen. Ten fragment z górami jest inaczej oświetlony w trailerze, słońce świeci od takiej strony jakiej w już samej grze nie świeci. Widać też że zmienił się kształt gór i jest mniej drzew (ogólnie to wycięto masę drzew z finalnej gry ze względu na ograniczenia konsol PS3 i Xbox 360)