Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że jeszcze parę dni temu marudziłem podczas kupna PS5 jak to ani trochę się nie jaram i czuje się jakbym opony w aucie wymieniał. A teraz po obejrzeniu tego trailera 50 razy i przesłuchaniu piosenki kolejne 20 będę chyba te 2 lata przeżywał jak Cartman 2 tygodnie na Nintendo Wii. A nawet nigdy nie grałem w GTA inaczej niż se pobiegać na kodach. Czuję to. Jak dawno. Da się.
Rockstar umi jednak ()
#gta #gta6 #pcmasterrace #ps5
ruda_stuleja - Powiem wam, że jeszcze parę dni temu marudziłem podczas kupna PS5 jak ...

źródło: obraz_2023-12-05_152731679

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: No w sumie to typowe, że gra Rockstara dopiero tak na prawdę definiuje daną generację konsol. W ten sposób dla mnie na przykład PS4 kojarzy się z RDR2.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: no tylko do 2025 trochę daleko, a grać w coś trza xD. Jak dla mnie (jako posiadacza tego sprzętu) najbliższy rok wygląda naprawdę słabo, jeśli chodzi o premiery, a to co wyszło do tej pory, w większości można było (albo można) ograć na PS4 xD. 3 lata po premierze sprzętu i w sumie zadaję sobie pytanie, czy było go sens w ogóle nabywać. Tak wiem, SSD, 4k, 60 klatek, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@BrockLanders:
Dla mnie to serio była sytuacja na zasadzie zmiany opon. Nie mam nawet telewizora 4K jeszcze, a taniej chyba już bym PS5 nie kupił niż teraz. Poza tym slim wyszedł IMO kiepsko. Z PS4 mam masę gier do ogrania, a czasu wcale nie tak dużo.
  • Odpowiedz