Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: ja jestem boomer i dla mnie juz 4 i 5 bylynie do zniesienia swoim gimbusiarstwem
ja wiem ze pewlno mirkow powie jakie to byy powazne i dojrzale gry a dla mnie byly zenujaco slabe i wlasnie dla gimbusow podjaranych byle czym

jestem stary i lubie 1, 2 i VC:( juz san andreas ssal (choc wiem ze dla wielu jestnajlepsza czescia)
@mam_spanko ja mam jedynie nadzieje, ze gra będzie odpowiednio usadowiona w obecnych realiach i znajda się tam losowe eventy w typie rozrób BLM i black week. Od dłuższego czasu chcialem postrzelać do bydła
@mam_spanko: w GTA V hipsterzy, bananowe dzieci i kolorowe społeczności też były przedstawiane karykaturalnie i wyśmiewane. Będziesz mógł te twerkujące baby kłaść serią ¯\(ツ)/¯.

Bardziej się martwię, czy po tym co Rockstar zrobił z GTA Online, nie pójdą jeszcze dalej w kierunku Saints Row. Mam nadzieję, że VI część będzie takim resetem dla przedstawianego świata, a latające skutery zostaną dodane później i tylko w GTA Online (v2?).
@mam_spanko: takie same zdanie mógł mieć każdy starszy gdy były premiery poprzednich części gta, bo rockstar robił gry w oparciu o popkulturę danego okresu nie odległego od premiery gry.
A to że kiedyś nie było tak powszechnej informacji z kulturą zachodu jak teraz, to np. przy premierze gta vc wydawało się to super i w ogóle. bo jedyna styczność z tą kulturą to były filmy i seriale w tv. A czasach