Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pieklomezczyzn #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
Potrzebuję pomocy prawnika, albo kogoś, kto już to przechodził.
Moja żona ma chyba problemy z alkoholem, kilka razy w tygodniu wypija butelkę wina i jest mocno pijana :( Nie pracuję i prawie w ogóle nie zajmuję się domem, nie dba o siebie. Nasza relacja prawie w ogóle nie istnieje, już zapomniałem co to seks. Mamy dwójkę dzieci 13 i 15 lat. Dzieciaki są mocno ze mną zżyte i nie wyobrażam sobie życia bez nich. Koleżanka z pracy sugeruje mi, żeby założyć żonie niebieską kartę, wziąć rozwód z orzeczeniem o winie żony, dzieciaki na pewno by chciały zostać u mnie, więc musiałbym jej też założyć sprawę o alimenty. No i chyba najtrudniejsze jak jej się pozbyć z domu? Nie ma kasy, pracy mieszkania :(
Jak to wszystko ogarnąć, jest w ogóle szansa?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim Ja #!$%@?ę, idź do pierwszego lepszego prawnika, a nie pytasz na forum ze śmiesznymi obrazkami, programistami 15k ze szkół podstawowych, piwniczakami nie oglądającymi w życiu gołego cycka in real i rozwodników, którzy po 5 czy 10 latach nadal nie mogą pozbierać się albo tkwią latami w toksycznych związkach i małżeństwach. Na pewno tutaj Ci ktoś pomoże, na 100%.
@kuncfot: @ziuaxa
Tam zarzutko od razu, miał być eksperyment społeczny, ale wszystko zepsuliście :)
Na FB na jakichś babskich grupach to wiadomo jak baby odpowiadają. Ja byłem ciekawy, jakie będą odpowiedzi w męskim gronie.