Wpis z mikrobloga

Do większej liczby profesorów powinno trafić, że YouTube pozwala na lepsze szerzenie wiedzy.


@trzydrzwiowypentaptyk: Z zupełnie innej beczki, ale na YT bardzo fajne wykłady (typowe wykłady akademickie) ma prof. Marcin Majewski, biblista. Długie, soczyste materiały z rozbieraniem materiału źródłowego na części (zna doskonale hebrajski i grekę, tłumaczy teksty z Ugarit, czyli pewnie jakiś asyryjski czy akadyjski język też ma opanowany) bez kościelnej propagandy.
@Horkheimer: spotkalem go jakiś czas temu. Powiedziałem, że jestem fanem jego podcastu i kanału na yt. Bardzo się ucieszył i podziekował. Potem zwróciłem mu uwagę że kanał ma jedną wielką wadę. Troche posmutnial i zapytał się jaką? A ja, że odcinki wychodzą za rzadko. Śmiechom nie był konca
Hehehe
A tak na serio to true story, bardzo sympatyczny czlowiek
@Horkheimer: @Yahoo_
Przecież on jest kolejnym symetrystą, nawet się nie zająknął kiedy Pis obsadzał TK partyjniakami i nie publikował wyroków sądu.
Siedział cicho i mogę się założyć, że jeszcze trochę a zrobiłby się z niego Cenckiewicz v2 z ciepłą posadką 30k w jakimś instytucie państwowym.