Wpis z mikrobloga

Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśnie idzie na nie. Strasznie korciło mnie aby odpisać jej to samo co ona mi, ale cóż. Różowa jedynie zasugerowała bym napisał "szybkiego powrotu do zdrowia" bo deb...koleżanka z pracy dostała by tylko łapkę w górę.
#logikarozowychpaskow #pracbaza #bekazpodludzi

Pobierz algus - Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśn...
źródło: Screenshot_2023-12-04-06-34-51-364_com.facebook.mlite-edit
  • 49
Praca 6-14. 14:00 wyłączam laptopa czy się wali czy pali. Nikt nie zapłaci mi za nadgodziny. Szanujmy się .


@algus: dokładnie - jeśli ja wywiązuję się z obowiązków i traktuję pracę poważnie, to tego samego oczekuję od kierownictwa. A dobry pracownik nie ma będzie miał problemu ze znalezieniem innej pracy, więc jak im się coś nie podoba, to żegnam serdecznie.
@algus: No widzisz, zawiodłeś Mirków, Mirki liczyły, że się zniżysz do jej poziomu, odpyskujesz, o a Tobie i będziesz relacjonował jak się wzajemnie #!$%@? słownie i w efekcie zostajesz bezrobotny a tu nic z tego. Zawiodłeś ich.
@algus Mireczku i bardzo dobrze że sobie tak nie inaczej poradziłeś, choć pojawia się kwestia czy od razu komuś nie powiedzieć jeb:*nij się w łeb.
Część ludzi ma niewolniczą tendencje do #!$%@?. Inna część wytknie Ci twoje L4 czy nawet urlop, ale sami to już święte krowy. Rozumiem wpis, choć czasami warto nawet się uprzeć i zrobić na przekór.
Choć to tak na prawdę wszystko zależy od tego kto jak kogo traktuje
@magazynierka_4k z takiego latania z gorączką dostaniesz zawału serca koło 40. Już byś przynajmniej wytrzymał do 65 i kitnal tuż przed pobieraniem emerytury. Wiem co mówię, bo wujek mojej żony tak właśnie się załatwił. Dziś go nie ma, w pracy go pewnie juz nie pamiętają. Może raz w roku wspomną.
Dbaj o siebie.
Dobrze że Cię Anetka ciśnie, jak nie posiadasz asertywności.


@Orowerbogatszy: Dobrze, że Seba wali po mordzie Karinę, skoro ona nie oddaje mu wałkiem w łeb

@algus a powinieneś dodać "Widzisz, to normalne, że czasem potrzebujemy pójść na zwolnienie z powodu choroby. Oczekuję, że kiedy ja pójdę na zwolnienie to nie będziesz mi robić jakichkolwiek wyrzutów, że teraz masz więcej pracy, bo tak samo ja przejmę część Twoich obowiązków."

Jak sytuacja by
@algus: ja wyslalabym screenshota z rozmowy z nia i napsiala ze nie widze potrzeby brania laptowa, bo jak sobie ty poradziles to i ona sobie poradzi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@algus racja miras, jak kros poczuje że jest się słabszym ogniwem w firmie to po tobie, trzrba stawiać granice. Też chcę tak umieć
@zimno_mi @JokerBonifacy Ale wy umiecie czytać? Sprardziliscie poprzedni wpis albo któryś z moich komentarzy? Nie pracowałem na L4 2 tygodnie temu... Cały tydzień byłem w domu z czego 4 dni jak lepiej się czułem to grałem w gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typowe bezmózgie wykopki czytające fragment wpisu...