Wpis z mikrobloga

Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśnie idzie na nie. Strasznie korciło mnie aby odpisać jej to samo co ona mi, ale cóż. Różowa jedynie zasugerowała bym napisał "szybkiego powrotu do zdrowia" bo deb...koleżanka z pracy dostała by tylko łapkę w górę.
#logikarozowychpaskow #pracbaza #bekazpodludzi

algus - Jaśnie pani która 2 tygodnie temu kazała mi pracować w domu będąc na L4 właśn...

źródło: Screenshot_2023-12-04-06-34-51-364_com.facebook.mlite-edit

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@algus: miałes okazję, aby dotarlo do tej kretynki co #!$%@?. Mogłeś edukować i zdobyć szacunek, a zachowaleś się jak baba (zresztą, piszesz, że różowa ci doradziła). Nie zdziw się jak kolejnym razem baba przesunie granice twoim kosztem i nie będzie Cię szanować.
  • Odpowiedz
@algus: wystarczyłoby żebyś zrobił screena jej odpowiedzi gdy ty miałeś l4 i dopisać potem to co napisałeś xd. jakby miała jakieś ale to pokazujesz waszą rozmowę przełożonemu i tyle, traktujcie się poważnie a nie jak w modzie na sukces xd
  • Odpowiedz
@algus: To są niuansiki, ale dające do myślenia. Grzesiu z dużej litery, ale ci z małej (kiedy zwraca się to Ciebie). Czy może ktoś mi przypomnieć co to znaczy w języku polskim? ;-)
  • Odpowiedz