Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TL;DR przedawkowałem #blackpill myślę o powrocie do #redpill
Blackpill przestał mieć dla mnie jakikolwiek sens. Wiem już wszystko, widziałem już wiele i co mi ze świadomości i #depresja? Blackpill nie daje rozwiązania, nie ma celu i nie zmienia rzeczywistości. Nawet jak uświadomimy 100% populacji męskiej to co się stanie? Nic. Każdy mniej więcej czuje na pewnym etapie jak wygląda rynek. I tak już jest spora świadomość ale każdy od nastolatka czuje w kościach co się święci. Mężczyźni nagle nie zbuntują się, korporacje nie zaczną piętnować #hipergamia. Nawet gdyby część się zbuntowała w imię zasad i solidarności to pozostali chętnie ich zastąpią i wykorzystają lukę bo wyczują swoje 5 minut. Przed erą popularności blackpilla, chady wiedzieli że mają powodzenie, średniacy wiedzieli że muszą stawać na głowie a przegrywy jak nie mogły nic wtedy tak teraz. Jakby nie patrzeć to od tysięcy lat nic się nie zmieniło tylko teraz doszło więcej #spermiarz #simp i jeszcze większe parcie na #seks. Lepiej próbować z tym co się ma i spróbować znaleźć jakieś minimum jakie akceptujemy i ewentualnie potem nie zamykać się na nowe możliwości w celu znalezienia lepszej. Może trafię na karyne, może na samotne matki ale takie są moje możliwości i taka jest rzeczywistość. Po prostu akceptuje ten świat jaki jest. Wiem, że muszę stawać na głowie żeby zainteresować byle panne 3/10 ale tak już jest. A blackpillowcy sami siebie eliminują z rynku matrymonialnego, więc mamy #chad (których nie starczy dla wszystkich) i średniaków którzy mogą ich zastąpić i przegrywów (którzy się wycofali). Inaczej mówiąc każdy dostał z góry określoną talie kart i trzeba grać tym co się ma.

#przegryw #przemyslenia #tfwnogf #zalesie #samotnosc #tinder #wychodzimyzprzegrywu #feels



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TL;DR przedawkowałem #blackpill myślę o powro...

źródło: redpillmusiclive

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wlasnie prawda potrafi przytloczyc. Niemniej brak jej akceptacji nic nie zmienia. Blackpill jednak pokazuje prawda i wiedzial to juz Darwin. Mozna jednak pojsc w inne aspekty zycia jak praca pasja. Najwazniejsze to nie popasc w kompletna samotnosc, bo to gatunek stadny wyniszcza.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @SzmaragdowySmok: Redpill który ja znam zawsze zakładał blackpill, bo częściowo robisz to dla siebie (mgtow), a częściowo żeby ugrać coś na rynku matrymonialnym bo hipergamia (blackpill). Wiem, że gdy odpuszczę całkowicie i udławie się blackpillem to spadnę z 4/10 na 1/10 bo pójdę w alko, zaniedbam się, itd. Wolę celować w bycie 5/10 i maxxowanie kontaktów społecznych licząc na fart , bo fart też jest ważny

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja tego nie rozumiem. Dla mnie blackpill to po prostu natura- nie walczy sie z wiatrem ani burza. Glupota jest chlanie bo nie chca cie lochy. Robienie siana ma sens ale to nie redpill. On chce pokazac ze da sie zamienic atrakcyjnosc na pieniadze ale to nie prawda. Zona miliardera do dupy przystojnemu ogrodnikowi co zarabia minimalna. Alkoholizm jest bez sensu trzeba zmierzyc sie z prawda i ja zaakceptowac.
  • Odpowiedz
Ale pierniczenie, ziomeczek naczytał się kiedyś PUA, stworzył sobie wyobrażenie że może mieć 'ramę' i tera chce do tego wrócić XD

Wiem już wszystko, widziałem już wiele i co mi ze świadomości i #depresja? Blackpill nie daje rozwiązania, nie ma celu i nie zmienia rzeczywistości.


@mirko_anonim: Tyle że blackpill jasno i prosto mówi - miej wyrąbane bo kobiety i tak szukają kogoś lepszego. Blackpill jest kwintesencją wyjścia z matrixa, skończeniem
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @SzmaragdowySmok: tylko co to dla ciebie oznacza? nie warto mieć żadnej kobiety bo i tak cie zdradzi? brzmi jak absurd i jakby każda była taka sama z móżdzkiem małpy. Przecież ludzie potrafią hamować swoje instynkty, mają rozum. Co z laskami, które nie korzystają z social mediów i nie imprezują? Bo to trochę takie czarnowidztwo i wrzucanie do jednego worka. Zawsze jest ktoś lepszy a mimo to ludzie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @kaminarii Tak, tak uświadamianie. Później nawet taki typek nie próbuje i prawdopodobnie przelatuje mu okazja koło nosa ku uciesze (bo tak czuję czytając nieraz to forum) użytkowników którzy są jeszcze brzydsi od niego. Już wystarczająco się naoglądałem wrzucania do jednego wora gości 165 i 175 cm albo totalnie brzydkich z twarzy z tymi przeciętnymi. Dziękuję bardzo za taką troskę. Mielenie jednego i tego samego tematu w kółko i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie widzi jak to wygląda człowiek który nigdy nie miał z tym problemu. Ja to mówię ze swojej perspektywy, człowieka którego można nawet podpiąć pod miano 'dynamicznego' bo mam znajomych, hobby i chodzę chlać. Co z tego jeżeli kobiety mi wprost mówią rzeczy potwierdzające blackpilla? xD

Oczywiście że ma sens mówienie o tym wprost, prócz tego że możemy uspokoić mirków którzy będą odrzucani tak jak ja to może jakimś cudem
  • Odpowiedz