Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, to #deadnation na #ps4 to jakaś masakra, gra ma strasznie wysoki poziom wejścia, poziomy trudności różnią się tylko i wyłącznie wytrzymałością zombie. PS4 to moja pierwsza konsola i jeszcze nie jestem całkowicie obeznany z grą na padzie dlatego wybrałem normal i byłem zmuszony przejść na easy i nadal nie czerpie przyjemności z tej gry, tylko się denerwuje. Kamera jest w niektórych momentach całkowicie do kitu, owszem jakoś się tam przystosowuje jak się podchodzi do budynków, ale jak jesteśmy za jakimś autobusem to już gówno widać :/ . Doznałem wrażenia, że gra robi wszystko aby nas zdenerwować. Najbardziej #!$%@?ą mnie ciągłe spawny zombie za naszymi plecami, ja sobie lubię poczyścić obszary i iść dalej, a gra po prostu nic sobie z tego nie robi. Od pewnego czasu chodzę tyłem, bo wiem, że tak jest najbezpieczniej.

Wiem, że większość z was się z tym co napisałem wyżej nie zgodzi, gra ma fajne pomysły i jest całkiem fajna, ale każdy zauważy, że poziomy trudności w tej grze są całkowicie spieprzone. Gra w materiałach promocyjnych sprawia wrażenie "wesołej siekanki" ale jeżeli nawet na najniższym z 5 poziomów dostaje po dupie, to coś jest nie tak. A, jak ktoś z was myślał o podłączeniu telefonu do konsoli to całkowicie nie warto, wyświetla się jedynie liczba naszych zgonów wysadzonych aut i zabitych zombie.

#mirkoligaps3 #boldupy
  • 7
Wiem, że większość z was się z tym co napisałem wyżej nie zgodzi, gra ma fajne pomysły i jest całkiem fajna


@menmikimen: ja się nie zgadzam- ta gra nie jest całkiem fajna. Celowanie to jakaś masakra jest.
@menmikimen: kamera jest trochę drętwa i często skrzynki ze złotem czy nabojami są tak ukryte, że musisz macać ściany nic nie widząc aż w końcu znajdziesz. Ale to ze skrzynkami to myślę, że specjalnie było zrobione. Co do spawnów to wszystkie są kontrolowane, po przekroczeniu pewnej linii działają schematowo i jeśli Cie zabiją to następnym razem już będziesz wiedział co i jak. Grając na najwyższym poziomie trudności u mnie to wyglądało
@Brylant: Ja do celowania się przyzwyczaiłem, ale masz rację, nie jest najlepsze.

@shichibukaii: Ale jak gram dla relaksu (na easy), to nie mam nerwów na takie powtarzanie. :/

I w ogóle ta gra sprawia wrażenie przeznaczonej dla hardcore'owych graczy. Nie mam pojęcia co robi w plusie. :/