Wpis z mikrobloga

#hotelparadise #mafsaustralia patrzcie jakie podobieństwa. Dwa kraje, dwa inne programy, te same osobowości, tak samo znienawidzone. To ludzie dręczeni przez rówieśników w dzieciństwie (czy już ich charakter był tego powodem czy zmienił się właśnie przez to?) To ludzie których z początku jak poznajesz uznajesz za super fajnych. Akurat w ich przypadku nawet nałożyło się to że pracują z dziećmi!
Georegik - #hotelparadise #mafsaustralia patrzcie jakie podobieństwa. Dwa kraje, dwa ...

źródło: Screenshot_2023-12-03-22-00-09-891_com.android.chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Georegik: Czytałam ten artykuł z nią ,i tu masz rację do tego typu programów zdecydowanie idą osoby które mają spore problemy z sobą, od zaburzeń osobowości i narcytyzmu włącznie,które swoje wredne zachowania tłumaczą najczęściej trudnym dzieciństwem,
dziwne to jest ,bo wiedząc że mają problemy z sobą pchają się przed kamery, obnażając się narażają się na jeszcze większą krytykę swoich zachowań
no ja tego nie łapię jaki mają cel ,po co to
  • Odpowiedz
@TrUsKaWkOwAq: He hehe, to akurat mi tak dosłownie lata,to ich strata nie nasza jak bloka dają :)
ja jakoś nigdy nie dostałam, chociaż pisałam nie raz co mi w duszy gra,,
chyba raz miałam ale po jakimś tygodniu odblokował mnie palant,bardzo się zdziwiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°),nie wiem czy to jakoś z automatu czy jednak cyferki w obserwujących brakowało ,tak czy owak sama go odwidziałam, jest tyle
  • Odpowiedz