Wpis z mikrobloga

@Wojtas_elo ja tydzień temu kupiłem Philips 800 series. Jeszcze nie miałem okazji przetestować w okresie pylenia ale jak sprzątałem pokój i ścieliłem łóżko to wykrył kurz i się uruchomił. Można do niego filtr karbonowy kupić by oczyszczał powietrze z zapachów ale mi to niepotrzebne.
@Wojtas_elo to na pewno taki co ja mam Ci pomoże, on czyści powietrze z pyłków, kurzu itp. Włączy się nawet gdy wykryje dym papierosowy. Tak jak napisałem włączył się od razu jak zacząłem sprzątać pokój, a kiedyś nawet gdy wyjmowałem z szafy kilka rzeczy (stoi przy szafie więc szybko zareagował). Miło mnie zaskoczył. Ma filtr HEPA więc czyści też powietrze z pyłków. Możesz go zostawić w trybie uśpienia (chodzi cały czas bardzo
@Wojtas_elo: U mnie Młoda miała non stop katar, kaszel etc. Oczyszczacz stoi u niej w pokoju i chodzi praktycznie non stop. Uspokoił się przede wszystkim kaszel w nocy. Najwięcej sprzedaję i sam też kupiłem Sharpa - żywotność i cena filtrów rządzi w stosunku do konkurencji. Na ile m2 szukasz?