Wpis z mikrobloga

  • 1
@acidd ja się odbiłem. Muszę przełączyć na easy bo co walka to ginę ale trochę godność mi nie pozwala i tak czeka zainstalowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mattz_: a na jakim grałeś? bo ja na zrównoważonym gram i faktycznie momentami jest ciężko, ale do przejścia no i zawsze jest F5 i F8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda czasami czuję, że to cheatowanie, ale kij z tym :P
  • Odpowiedz
@acidd: miałem to samo, 35 lvl, w tym roku to już druga gra która mnie tak wciągnęła, wcześniej świetne Jagged Alliance 3. Baldur naprawdę świetnie zrobiony, doszedłem do samego końca na zrównoważonym potem te walki zrobiły się już mega trudne i potrafiłem kilka dni robić podejście do jednej na różne sposoby. Niestety jak ogarnąłem że 12 lvl to jest max i przestałem łapać kolejne poziomy jakoś gra straciła dla mnie
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd

@mattz_: a na jakim grałeś? bo ja na zrównoważonym gram i faktycznie momentami jest ciężko, ale do przejścia no i zawsze jest F5 i F8 ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda czasami czuję, że to cheatowanie, ale kij z tym :P


Nawet nie wiedziałem o F5 i F8 :D

@bb89 maga zrobiłem ale co walka jakaś cięższa to masakra męczyłem się i to
  • Odpowiedz
@mattz_: ok, mialem to samo. jak wejdziesz do podmroku za wczesnie to sila rzeczy zbierzesz okrutny #!$%@?. Dobij level, zbierz jakies fajne itemki i wtedy tam lec
  • Odpowiedz
Niestety jak ogarnąłem że 12 lvl to jest max i przestałem łapać kolejne poziomy jakoś gra straciła dla mnie sens i odpuściłem gre dalej przed walką z Rafaelem.


@onomatopeja_: to jest normalne w DnD, bo kampanie zawsze przygotowuje się na określone poziomy postaci.
Od 13 poziomu zaczyna się odblokowywać poziom 7 czarów, co byłoby mocno problematyczne z punktu widzenia gry. Poziomy 7, 8 i 9 są zepsute i mogą mocno
  • Odpowiedz
@galian albo na sposób, ja np dołączyłem do swojej drużyny grzyba, który potrafił infekować zwłoki grzybnią. Jaki był tego efekt?! czyścilem podziemia aż miło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mattz_ no fakt mag moim zdaniem jest wymagający, po prostu miałeś niefarta z klasa, ja tak miałem jak maina zrobiłem rougiem i się męczyłem, respec na pala albo huntera i nagle wszystko pada
  • Odpowiedz