Wpis z mikrobloga

Widzę ,że Tvp info niesamowicie mocno krytykuję tą ustawę z wiatrakami. Mówią coś o wywłaszczeniach i tak jakby te wiatraki nie były potrzebne. Pis twierdzi ,że na tych wiatrakach będą się bogacić niemieckie firmy i tylko po to one są potrzebne Tuskowi. Wczoraj słuchałem wypowiedzi Hołowni oraz Tuska i oni twierdzą ,że jeżeli będziemy budować sporo tych wiatraków to będziemy mieć naprawdę tani prąd i nie trzeba będzie zamrażać na niego cen. Czy to prawda? Kto ma rację? Czy dzięki tym wiatrakom będziemy mieć prąd tańszy niż jest teraz nawet po zamrożeniu cen czy będzie jednak tak samo drogi albo nawet droższy?

#wybory #pis #bekazpisu #polityka #wybory2023 #tvpiscodzienny #tvpis #konfederacja #tvp #konfederacja #dyskusja
  • 13
@TenXen47: Po własnym doświadczeniu, ale mniejsza o to, bo byłoby to anegdotyczne. W każdym razie było to już dyskusyjne wcześniej, więc jeśli jako pierwszy temat w energetyce pojawiają się kontrowersyjne rzeczy zw. z wiatrakami, zamiast np. atomu, to koalicja ma za swoje. Niech zbierają baty. A robienie ministra z Kloski to już będzie strzał w stopę.
@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: wy, przeciwnicy wiatraków. Weźcie i nagrajcie z konkretnych lokacji z 300 metrów jak ten szum słychać. Bo w ja nic nie słyszałem. A w tych reportażach nawet dodają dźwięk. Nawet stojąc pod wiatrakiem nie było to takie głośne jak w nich pokazują z daleka.