Wpis z mikrobloga

#pko #bankowosc #polska #bank #gotowka #warszawa #pkobank

Chciałbym bardzo nagłośnić tą sprawę i jeśli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczny.
Ostrzegam przed #!$%@? PKO Bankiem, znaleźliśmy wycieczkę last minutę na dzień jutrzejszy. Poszedłem do wpłatomatu PKO aby wpłacić pieniądze (40tyś złotych) i przelać je na konto biura podróży. Wrzuciłem kasę do wpłatomatu i uwaga? Bankomat się zablokował, pobrało pieniądze do szufladki i wydrukowało kartkę z informacją, że transakcja nieudana z powodu awarii oraz blokady wpłatomatu. Przede mną stała osoba, która chwile wcześniej widziałem że wpłacała kasę normalnie i odeszła zadowolona. Wpłatomat pobrał kasę, zablokował się i nie zaksięgował na koncie a co gorsze nie oddał mi wrzuconych do niego banknotów. Zadzwoniłem na infolinię, która była podana na bankomato/wpłatomacie. Na infolinii powiedzieli, że czas oczekiwania na taką reklamacje wynosi 30 dni. Rozumiecie to? Wpłatomat wziął 40 tysięcy i się zablokował nie księgują kasy na koncie. Zarówno kierownik oddziału (wpłacałem kasę wczoraj o 17:30 w centrum Warszawy) jak i ludzie na infolinii twierdzą że trzeba cierpliwie czekać.

Czy miał ktoś podobną sytuację? podejście PKO jest żenujące. Jestem bez 40 tysiecy i bez wycieczki ponieważ nie miałem jak zrobić przelewu Jeśli pracuje ktoś w mediach to bardzo proszę o kontakt, chciałbym aby każdy wiedział o tym jak działa PKO i jakie ma podejście. W takiej sytuacji w ciągu godziny powinna podjechać brygada obsługująca wpłatomat i wyjąc moje pieniądze i mi je zwrócić.
HORROR
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
Ośle, wpłaciłem 80 banknotów w nominale 500. Wpłatomat może przyjąć na raz 200 banknotów. No tak, ale jak wykopek mówi żeby nie wpłacać to mam nie wpłacać
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: okienko było czynne do godziny 17:30. W oddziale pracownicy już wychodzili i nie było możliwości udać się do okienka. Po to jest wpłatomat który przyjmuje 200 banknotów na raz aby z nich korzystac
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: dodam jeszcze, że kilkanaście razy udawało mi się już bez żadnych problemów wpłacać po 90.000 do wplatomatu i wszystko szło okej. Dwa razy miałem sytuację że wpłacałem 1000zł i wpłatomat się zaciął (Alior), serwis przyjechał w 30 minut i wszystko było ogarnięte
  • Odpowiedz