Wpis z mikrobloga

#pko #bankowosc #polska #bank #gotowka #warszawa #pkobank

Chciałbym bardzo nagłośnić tą sprawę i jeśli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczny.
Ostrzegam przed #!$%@? PKO Bankiem, znaleźliśmy wycieczkę last minutę na dzień jutrzejszy. Poszedłem do wpłatomatu PKO aby wpłacić pieniądze (40tyś złotych) i przelać je na konto biura podróży. Wrzuciłem kasę do wpłatomatu i uwaga? Bankomat się zablokował, pobrało pieniądze do szufladki i wydrukowało kartkę z informacją, że transakcja nieudana z powodu awarii oraz blokady wpłatomatu. Przede mną stała osoba, która chwile wcześniej widziałem że wpłacała kasę normalnie i odeszła zadowolona. Wpłatomat pobrał kasę, zablokował się i nie zaksięgował na koncie a co gorsze nie oddał mi wrzuconych do niego banknotów. Zadzwoniłem na infolinię, która była podana na bankomato/wpłatomacie. Na infolinii powiedzieli, że czas oczekiwania na taką reklamacje wynosi 30 dni. Rozumiecie to? Wpłatomat wziął 40 tysięcy i się zablokował nie księgują kasy na koncie. Zarówno kierownik oddziału (wpłacałem kasę wczoraj o 17:30 w centrum Warszawy) jak i ludzie na infolinii twierdzą że trzeba cierpliwie czekać.

Czy miał ktoś podobną sytuację? podejście PKO jest żenujące. Jestem bez 40 tysiecy i bez wycieczki ponieważ nie miałem jak zrobić przelewu Jeśli pracuje ktoś w mediach to bardzo proszę o kontakt, chciałbym aby każdy wiedział o tym jak działa PKO i jakie ma podejście. W takiej sytuacji w ciągu godziny powinna podjechać brygada obsługująca wpłatomat i wyjąc moje pieniądze i mi je zwrócić.
HORROR
  • 26
@Eldoka123322:
Żeby to twoje 200iq podkreślić: jak wpłacałem i nie był awarii to super, jak wpłaciłem i była awaria a bank realizuje umowę zgodnie z jej zapisami tj. max. czas rozpatrzenia reklamacji to plujesz jade xD

Co za chłopek, gotóweczka z robocizny? Opodatkowana kolego?

p.s. nie zamawiam inpostem kosztownych rzeczy i jeśli już ubezpieczam, tak robią myślący ludzie xD
@zdrajczyciel: jak rozumiem, jak zamówisz na święta prezenty do paczkomatu i InPost je zgubi to będzie okej jak rozpatrzą w 30 dni :)

Boli dupka o jednorazowa wpłatę twojego wynagrodzenia rocznego? Stąd te pytanie o opodatkowanie? Goń się
@Eldoka123322: Wpłaciłeś do bankomatu spore pieniądze które mocno potrzebowałeś na wycieczkę? Wpłaciłeś. Mógł się wpłatomat zaciąć? No mógł. Reklamacja nie jest rozpatrywana "od ręki"? No nie jest. Zostałeś bez wycieczki? No zostałeś, i teraz chcesz żebyśmy my poszli do mediów? Ale po co? Wiesz co Ci powiedzą? Poczekaj na rozpatrzenie reklamacji.
No nie wiem, ale gdyby 40k to były jedyne pieniądze które decydują o tym czy pojadę czy nie na... nie
  • 0
@Eldoka123322 Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Podany termin odpowiedzi na reklamację, to maksymalny okres, w którym musimy odpowiedzieć - zwykle jest on znacznie krótszy. Prosimy o podanie numeru reklamacji - na maila: Ekspert@pkobp.pl
Sprawdzimy, co się w tej sprawie dzieje.