Wpis z mikrobloga

@Erimar:
Dla mnie to zależy w jakiej to by było formie.
Jak chłop chce np. losowej osobie zapłacić dajmy na to za zdjęcie stóp, to jaką różnicę robi to czy dostanie zdjęcie kobiety do której napisze, losowe zdjęcie z neta, czy nawet wygenerowane przez AI ?. Póki się nie dowie prawdy to będzie dalej żył w przeświadczeniu, że dostał zdjęcie od realnej kobiety z którą się skontaktował. Płaci za złudzenie wytworzone
  • Odpowiedz
@Knamga: Ale tak zupełnie szczerze mówiąc. Czy to jest zachowanie niezgodne z genetyką? Samiec pragnie pomóc samicy bo mają to wpisane niejako w swoje jestestwo. To że normy kulturowe się zmieniły to jedno, ale trochę łagodniejszym okiem trzeba spojrzeć na spermiarzy? Pół biedy jak próbują pomóc kobiecie, która skarży się na coś, a co innego jest jednak jak wpłacają, żeby kawałek dupy zobaczyć.
  • Odpowiedz
@StdPtr:

a jeszcze wczoraj albo przedwczoraj jakiś wykopek pisał że biedni mężczyźni tacy pokrzywdzeni przez kobiety a nie ze swojej winy xD


Czy ty w ogóle nie myślisz zanim coś napiszesz? Czy mężczyźni to jest jeden organizm? Ci którzy zachowują się jak ci ze screena są winni, ale normalni nie są winni
  • Odpowiedz
  • 0
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja a nie no sorry, zapomniałem że u przegrywów każdy który płaci żonie za coś jest simpem ;) jest różnica że ja zarabiam X3 co ona, a naprawa wychodzi ponad 10k ale spoko, nie bój się ona płaci za zakupy żłobki i inne nie jestem stratny.
  • Odpowiedz