Wpis z mikrobloga

@goodbadbye: żadne egzotyki tylko VW w dieslu. Nawet jak się zepsuje, to te auta poskleja ci w miarę trzeźwy kowal na końcu każdej polskiej wioski.
Francuskie to już wymagają żeby z nimi gdzieś jeździć, azjatyki to o ile jeszcze nie są #!$%@? przez rdzę, to już w ogóle tylko aso albo "ten tam z podlasia spod suwałk taki dobry mechanik jest co się zna ale un mo terminy na 2025".
A
@goodbadbye: ceny mechaników i części ostatnio #!$%@?ło. A częste naprawy, to normalna sprawa przy używanych, nastoletnich samochodach. Do tego auto pewnie kupione od handlarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klefonafide: z tego co pomiętam to 6 w Dieslu się nie kupuje. Były jakieś permamantne problemy z silnikiem i DPFem.

More than 35,000 vehicles built between 2012 and 2018 with a diesel engine have been affected after it was found that several issues in the models could lead to engine failure. The cause of the issues is related to a build-up of carbon deposits which causes premature wear of components in
@goodbadbye: czy ja tak po prostu dobrze trafiłem?
kupilem 4 lata temu peugeota 206 2,0 HDI Diesel, 2003r. od handlarza. kupując to auto wiedziałem tyle o autach że mają silnik i koła i że musze kupić egzemplarz ze zregenerowaną belką. Dałem całe 3300zł (handlarz taki żyd, że w trakcie jazdy testowej brakło paliwa.)

Oprócz zmiany rozrządu na początku, teraz reguralnie filtrów i oleju, jakichś tam drążków, ostatnio tłumik zaczął rdzewieć no
@ozzi91 bo w narodzie debili wciąż panuje przekonanie z lat 90 jak im rodzice wmawiali że francuskie to dziadostwo i jak już się dawno wszystko wyrównało to ci dalej #!$%@?ą. Innymi słowy jak się coś ze stajni vw zepsuje to ojej ojej, biedny ja, no miałem pecha ojejciu, trzeba naprawić a jak się Francuz zepsuje to #!$%@?!!! CO TAM SIĘ DZIEJE!!! #!$%@? ŻABOJADY!!N ( ͡º ͜ʖ͡º)