Wpis z mikrobloga

Ależ skuteczna lekcja ekologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skończyły się darmowe obiadki.
Podatki się płaciło poza Katowicami ale chętnie przyjeżdzało brudzić swoim gruzem. Największy kwik mają ci wszyscy na blachach SD,SBE,SH itd. Teraz grożą, że rozliczą się z tego pomysłu na wyborach. Buehehe, zapomnieliście misie, że żeby wybierać władzę Katowic to trzeba być ich mieszkańcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katowice #slask #motoryzacja
pawelgie - Ależ skuteczna lekcja ekologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skończyły się darmowe obiadki. ...

źródło: IMG_9626

Pobierz
  • 45
@ziolo20: To jest wina dlugoletnich zaniedban wladzy w tym temacie ale tez samych ludzi. W kazdym duzym miescie szukajac mieszkania zwraca sie uwage jaki jest dojazd tramwajem, pociagiem, buspasem itp. Tylko w GOP ludzie przez lata mieli #!$%@? i osiedlali sie byle gdzie bo przeciez maja samochod.
komunikacja miejsca w aglomeracji jest ok, więc wyjdzie to tylko na plus.

@kosteq64
XDDD
Nie . Wyjdzie to tak że będzie tłok jak #!$%@? w komunikacji miejskiej bo do żuli i starych bab dojdą korposzczury. A biletowamow jak nie było tak nie będzie. To samo tyczy się zwiększenia liczby autobusów. Jedny plus jest taki:
A) może korposzczury zaczną biadolić na ztm i coś się ruszy bo jak dotąd nikt nie narzekał bo
potrafi kołować 30 minut, żeby tylko broń boże nie zapłacić żadnego pieniążka za postój. A co się dzieje na wyjazdach, gdy trzeba zapłacić za zatrzymanie się na czyimś PRYWATNYM terenie, to szkoda mówić.


@SzalonyOgorek: Rozumiem w pewien sposób opłatę parkingową w centrum miast, płacisz za wygodę żeby podjechać pod samą destynację gdzie ludzi sporo a miejsc mało. A płatnych, prywatnych parkingów na zadupiach na wyjazdach tym bardziej nie rozumiem, władze lokalne
@lentilek:
Ciekawa perspektywa!
W sumie masz rację co do bycia liberałem, ale mi chodziło bardziej o wymyślanie na to, że trzeba płacić za postój.
Coś w stylu: "jeśli państwo funduje coś komuś innemu to niedobrze" + "coś co jest mi potrzebne powinno być za darmo"
@pawelgie a to ciekawe, co władze Katowic zrobią z tramwajami, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze działania, pewnie zrobią teraz remont linii tramwajowej w środku zimy, a druga część tych prac będzie trwała 2 lata.

Katowice są tak swietnie skomunikowane, że muszę robić przesiadkę i iść 300m, na drugi autobus, żeby z dębu dojechać na ue. Juz teraz problemem jest wejść na rondzie w tramwaj, a co dopiero będzie gdy więcej osób wejdzie
@Lomana_LuaLua nie odbije się czkawką, bo komunikacją miejską dojeżdża znacznie więcej klientów niż samochodem. Mówię to jako ktoś kot wszędzie jeździ wielkim SUVem z V6 i od studiów nie jechał autobusem, ale "lewactwo" ma rację co do wywalania aut z centrum.
To czysta logika.
@dbanel a to ciekawe, co władze Katowic zrobią z tramwajami, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze działania, pewnie zrobią teraz remont linii tramwajowej w środku zimy, a druga część tych prac będzie trwała 2 lata, tak swietnie pracuja i współpracują władze metropolii

Katowice są tak swietnie skomunikowane, że muszę robić przesiadkę i iść 300m, na drugi autobus, żeby z dębu dojechać na ue. A mówiłeś o pracy ja też mam blisko do pracy,
@rosikk1: Tylko widzisz, w takiej sytuacji jak Ty pewnie sa tysiace innych ludzi, ale oni wszyscy zamiast od lat trabic o potrzebie budowy nowych tras tramwajowych (np wlasnie od DTS, przez Dab do Siemianowickiej) to krzycza tylko o miejscach parkingowych a potem zdzwienie ze UM #!$%@? robi w tym temacie.