Wpis z mikrobloga

@mala_rybka:

to jak wsiądziesz w lato, to do puszki nagrzanej jak piecyk.

Gdzie otwierasz okna, włączasz klimę i się wietrzy w 10 sekund. Teraz sobie otwórz okna jak na zewnątrz jest -5.

@mala_rybka

polecam zainwestować w dobre ubrania i nauczyć się ubierać na cebulkę.

W lato polecam kupić klimę, włączać w największy upał i nauczyć się ubierać się w len a nie 100% poliester.
Tyle że w lato zakładasz bieliznę, koszulkę
mmm skrobanie szyb rano, ślizgawica na chodnikach i ulicach, mróz aż nos zamarza coś pięknego, wez sie lecz człowieku


@goodbadbye: każda pora roku ma swoje wady i zalety. Ale aby kogoś obrażać bo lubi zimę to wyższy poziom ignorancji.

Oprócz ogrzewanych szyb jest jeszcze ogrzewanie postojowe które włączy się samo i wchodzi się rano do ciepłego samochodu. Są też garaże, a nawet takie namioty którymi można przykryć auto. Trzeba tylko ruszyć
Teraz sobie otwórz okna jak na zewnątrz jest -5.


@tellet: ale po co chcesz otwierać okna uruchamiając grzanie? Coś Ci umarło pod deską rozdzielczą?

W lato polecam kupić klimę, włączać w największy upał i nauczyć się ubierać się w len a nie 100% poliester.


@tellet: bzdura. W lato zakładam gacie chłopa i koszulkę a później pocę się i dupa mi się klei do siedzenia jak sobie pracuję bez ruszania się.
@mala_rybka:

a później pocę się i dupa mi się klei do siedzenia jak sobie pracuję bez ruszania się.

I ty coś mówisz o sporcie, jak się pocisz od siedzenia xD zero kondycji, choroba albo spaślactwo
I zauważ, że nie mówimy tu cały czas o UPALE tylko o LECIE, gdzie po prostu nie marznie ci dupa w -5 stopniach xD, nie babrasz się w białym gównie i nie odkręcasz kaloryfera na 5
upały które masz przez 15% lata


Raczej 15% roku

a i tak są dużo przyjemniejsze niż -5 stopni


Mocno dyskusyjna kwestia

do tego wszędzie masz klimę


No ja w zasadzie nigdzie nie mam oprócz jak wejdę do centrum handlowego


@szzzzzz:
@Chodtok >raczej 15% roku
I #!$%@? wish

A klimę masz wszędzie, nie tylko w centrach handlowych. Supermarkety, autobusy, pociągi, tramwaje, bary, restauracje. Do tego w nocy jest normalna temperatura, w zimie w nocy masz gorszą wersję dnia.

I ty coś mówisz o sporcie, jak się pocisz od siedzenia xD zero kondycji, choroba albo spaślactwo


@tellet: Ty się lepiej zastanów co Ci dolega skoro się samoistnie przewracasz w ziemie i tak bardzo marznie Ci dupa xD

I zauważ, że nie mówimy tu cały czas o UPALE tylko o LECIE


@tellet: mówimy o lecie w którym już niemal 1/3 dni to upały powyżej 30 stopni. A będzie jeszcze gorzej.