Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie mam zaburzenia?
Stałym moim zachowaniem jest ciągłe popadanie w skrajności, jednego dnia czuję, że mogę wszystko, że cały świat jest do zdobycia a następnego rozważam czy się nie zabić bo i tak nie jestem w stanie nic osiągnąć (np. wczoraj i dzisiaj). Działam skrajnie nieracjonalnie - np. od kilku dni mam pewne dolegliwości bólowe które są coraz silniejsze, dzisiaj miałem zadzwonić do lekarza, ale przed tym leżąc w łóżku przeczytałem w internecie coś co mi się nie spodobało (jakieś tam polityczne głupoty) i stwierdziłem, że nie dzwonię bo jestem obrażony na cały świat, że nie wygląda tak jak chcę. To u mnie stały motyw - np. umawiam się z kimś żeby się spotkać, cieszę się bardzo na spotkanie, a w pracy ktoś mnie zdenerwuje i z tego powoduje odwołuje spotkanie. W stosunku do ludzi jestem albo bardzo miły (jak mam dobry humor) albo złośliwy (jak mam zły), rzadko się zdarza u mnie "neutralność", często myślę o różnych ludziach w bardzo negatywny sposób i czuję że ich nienawidzę, projektuję sobie ich obrazy, chociaż nie ma ku temu żadnych racjonalnych postaw. Przez to właściwie nie mam znajomych bo względem każdego prędzej czy później zachowam się podle. Mam tak od wielu lat.

#psychiatria #psychologia #zaburzeniaosobowosci #medycyna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: najszybciej bys rozwiazal temat idąc na 3-6 miesięcy na terapie na oddziale dziennym. Najwyzsza jakość, za darmo, l4. Najszybciej miałbyś efekty. Niestety ciężko się dostać i z obecnego punktu widzenia najprawdopodniej będzie Ci ciężko zrozumiec sens takiej decyzji
@mirko_anonim Relatable, trochę

Border?
Taki protip, ja swoją diagnozę dostałam po tym, jak się do psychiatryka sama zgłosiłam podczas "napadu #!$%@?" / załamania nerwowego - i cyk, od razu na oddział zamknięty.
A potem baba zaskoczona diagnozo, że zaburzenia osobowości.

Może im pościemniaj czy coś, za friko w tym przypadku to jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)