Wpis z mikrobloga

@FoxX21 ale to głupota xd ale że przeniesienie do innej parafii gubi gwiazdki policji? To chyba nie wina kościoła a Państwa. Mają takiego typa trzymać w kazamatach klasztornych? Xd zawsze mnie bawi ten argument że po zmianie parafii policja już nie może księdza namierzyć xd
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

mieszne jest to że pedofili jest więcej wśród LGBT, nauczycieli i polityków…


@podmaks: Ileż ja bym dał, żeby wprowadzono prawo, gdzie tak obrzydliwe i szkodliwe kłamstwa i nagonka są karane grubymi mandatami. Przecież to nawet nie jest głupota, to już jest jakieś totalne znikczemnienie, żeby powtarzać te bzdury. Przecież to się niczym nie różni od straszenia żydami robiącymi chleb z dzieci. Nie zdziwiłym sięjakbys jednoczesnie był jednym z baranó pieprzacych o
Nie wiem czy kiedykolwiek interesowaleś się tematem pedofilii,


@Ana77: Skoro stawiasz znak równości między pedofilia kleru - z systemową ochrona sprawcy - a pedofilami innych zawodów, tzn przyszedłeś bronić wielebnych łajdaków obrzucając gownem innych - może coś się przyklei.
Wypad gnido
@robert5502 odezwał się broniący pedofili innej maści, upośledzony jesteś i tyle. Pedofil to pedofil i kropka nie wybielaj innych bo nie lubisz barmanów.