Wpis z mikrobloga

Aby uratować w Polsce demografię trzeba zalegalizować surogację, wtedy bogate 50 letnie kobiety które już zrobiły kariery będą mogły powołać do życia dziecko za pomocą swoich komórek jajowych ale macicy jakiejś młodej i zdrowej 20 latki z biednej rodziny, która przytuli kilkadziesiąt tysięcy złotych za donoszenie czyjegoś dziecka.

#invitro #surogacja #demografia #prawo #gospodarka #polska #neuropa
R187 - Aby uratować w Polsce demografię trzeba zalegalizować surogację, wtedy bogate ...

źródło: Infographic-How-does-surrogacy-works

Pobierz
  • 13
@R187: wiek nie przeszkadza jakoś bardzo w ciąży (babcie czasem służą jako surogatki dla swoich własnych wnuków jak ich córki/synowe mają jakąś przypadłość uniemożliwijącą ciążę (lub syn jest homoseksualistą). To właśnie komórki i plemniki się starzeją i najlepiej jakby były zamrożone

Ogólnie jestem za legalną surogacją bo pozwoliłaby ona mieć bioologiczne dzieci/kolejne dzieci parom gdzie kobieta po prostu nie chce być w ciąży/kolejnej ciąży

A juz najlepiej jakby juz istniały metody
@xorvim: Raporty sobie poczytaj. Na adoptowanie dziecka czeka się od 2-5 lat. Tak długa jest kolejka chętnych. Jest po prostu za mało dzieci do adopcji. Te w sierocińcach nie mogą być adoptowane, bo przebywają w nich czasowo. Ich rodzice nadal mają prawa rodzicielskie.
@lavinka pytanie czy statystki wyglądałyby tak samo gdyby państwo nie dopłacało do rodzin zastępczych. Nie twierdzę że to źle, że dopłaca, taka sytuacja byłaby w przypadku urynkowienia tej gałęzi
@xorvim: Wiele rodzin robi na tym biznesy. Ostatnio widziałam, że rodzina zastępcza urządza za kasę od dzieci łazienki na naprawdę wysokim poziomie, takim z kaflami po 200zł/m2. I w drugim wpisie płacze, że ich nie stać na terapię dla dzieci... rodziny zastępcze w ogóle nie powinny dostawać pieniędzy. 500+ i do widzenia. Ale to by się okazało, że nie ma chętnych. ;)
via Wykop
  • 0
@AlexBrown: Handel usługą urodzenia dziecka. To dziecko jest przecież od razu powołane do istnienia z zamysłem, że rodzicami które je wychowają będzie kto inny.