Wpis z mikrobloga

@muchabzz: @bencvallan
Ale sie zescie zesrali xDDD Akurat slucham i muzyki klasycznej i old schoolowego jazuu, bluesa i innych muzyków, którym i wodecki mógłbym buty czyścić. Mój komentarz (juz pomijajac, ze nie nalezy go brac serio) dotyczył wodeckiego na liście u opa, gdzie na 99% są to jego radiowe numery
@SoundsGoodMan: z tym geniuszem to bym nie przesadzał, żeby tam był jakiś Penderecki czy inny ktoś, kogo muzykę może ze 2% populacji rozumie (mnie nie wliczając), to ok, ale taki zwykły, choć sympatyczny popik? No Niemen chociaż, pliz :)
@T0pi5 no tak.. zapomniałem, że Wodecki to nie angol czy tam hamerykanin, więc nie była mu pisana światowa kariera.
Wodecki, gdyby miał takie możliwości jak przez ciebie wymienieni, mógłby spokojnie koło nich stanąć i zagrać. A ze swoim głosem też by mógł daleko zajść. No ale to Polak. Więc może jedynie buty czyścić fritinkerze
@muchabzz: ale odklejka xD
W zasadzie kazdy z wymienionych przeze mnie gosci, zrewolucjonizowal muzyke, tworzyl swoje gatunki i tworzyli dziela, ktorymi beda sie jarac i za 200 lat, a ty sie spuszczasz nad tym wodeckim jakbym ci papaja obrazil tylko dlatego, ze poza paroma popowymi numerami dobrze gral na trabce xD
Jakbym nie mial problemow ze zdrowiem to lewandowski by mi buty czyscil xD
@T0pi5 mogę to samo o tobie powiedzieć. Odklejka. Jeśli chcesz porównać frippa Davisa, to porównuj do Karłowicza szopena Pendereckiego , Komedy. Wodecki zawsze był bardzo dobrym muzykiem a nie twórcą. Miał świetny warsztat i głos.
Bawisz się w Pewex i mieszasz systemy walutowe. Proste
@muchabzz: Jakbyś był taki mądry 1 komentarz temu to byś nie wypadł tak źle xD
No fajnie, miał świetny warsztat i głos. To samo to mogę i o arianie grande napisać xD
  • 0
@SoundsGoodMan: czy to nie na takiej zasadzie dziala rozglosnia vox fm ? lata 80-90te przeplatane chamskim disco polo
jak pierwszy raz cos takiego uslyszalem - mowie ale ktos nagral mixa #$*@$&@#*
a pozniej dotarlo ze to specjalnie tak w radio daja ......;F