Wpis z mikrobloga

Ehhh nudy a nudy. Czekamy aż coś się znajdzie do poprowadzenia i będzie można zamykać miesiąc. I czasy szkoleń UTK ostatnio skróciło więc już lada moment i huop będzie musiał podejść do egzaminu końcowego ehh. A jako że nic ciekawego nie prowadziłem ostatnio, to macie drugie zdjęcie z Ruska, czyli ET42. Niech im ziemia lekką będzie.
#przegrywcojezdzikoleja #przegryw #kolej #pkp
Profanumopus - Ehhh nudy a nudy. Czekamy aż coś się znajdzie do poprowadzenia i będzi...

źródło: IMG_1419

Pobierz
  • 13
@jmuhha: to zdjęcie bodaj ze września co wcześniej wrzucałem, tylko z innej perspektywy. Ale normalnie to one są idealne na zime bo genialnie grzeją. O wiele lepiej niż reszta taboru który normalnie jest w urzytku.
@Durisil: Niezbyt. Trzeba tylko być całkiem zdrowym i nastawić się na naukę instrukcji i maszyn. Ale jak kogoś to przerasta to może zostać rewidentem lub manewrowym, tyle że przy tych stanowiskach to musisz więcej chodzić. Ale zawsze można też się wkręcić na dyspozyture, sytuatora czy planiste a jeśli ktoś chce to 5 latach pracy dostać się na dyżurnego ruchu. Gorzej z takim stanowiskami jak naczelnik czy dyrektor bo tu już musisz
@heksengerg: Ale ja niczym nie strasze, tylko stwierdzam fakty. Trzeba być mniej więcej zdrowym bo jak chorujesz przewlekle czy coś to nie przejdziesz. Plus zdarza się że niektórzy nawet psychologicznych nie przechodzą.