Wpis z mikrobloga

@arinkao: czego się spodziewasz po wykopie , tutaj każda mądrzejsza laska , która ma jakieś normalne poglądy to dla nich wróg numer jeden
Tym troglodytom podobają się tylko głupie i gołe laski , jak masz mózg to cię mają na celowniku
  • Odpowiedz
  • 9
@SarahC: Nic, gość uważa że tylko o 14 latkach piszą "dziewczynka" a o 14-tetnich chłopcach że "młody mężczyzna". Udowodniłam mu że sie myli to sie wkurzył.

W google jak można było sie szybko przekonać używane są określenia chłopiec i dziewczynka tak samo czesto jak młoda kobieta i młody mężczyzna na 14 latków.

Ale nie ma dyskusji bo on studiował a ja na pewno nie xD

  • Odpowiedz
@arinkao: to jest wykop tu jest dzungla, oni szanują kobietę tylko jak pokazuje srake i chce im się przypodobac jak jakaś jest mądra ma swoje zdanie i oczytana to ja atakują bo mądra kobieta w neandertalu wzbudza kompleksy
  • Odpowiedz
  • 1
@Linnior88: Generalnie wszędzie szanuje sie kobiety MIŁE, takie co pierdzą na słodko, nie ważne czy udają czy nie.
Dużo ludzi lubi jedzonko wiec nie jest źle mi na wykopie ale widocznie inteligentni mnie omijają tylko o tym nie wiedziałam, heh :)

  • Odpowiedz
@arinkao:

Rozmawiają dwie koleżanki:
- Wiesz, mężczyźni to strasznie szowinistyczne świnie.
- Dlaczego?
- Uważają, że miejsce kobiety jest w kuchni a kto resztę domu posprząta?
  • Odpowiedz
  • 1
@ManiacTeam: Jak to kto? Od zmywania i sprzątania są panowie.
Jak sie nie potrafi ogarniać podstawowych czynności typu gotowanie, to trzeba jechać na szmacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arinkao:

trzeba jechać na szmacie


Czyli po wszystkim jeszcze jest gwarantowana przejażdżka na czyimś grzbiecie? W sumie, czemu nie? Ruch po jedzeniu jest jak najbardziej wskazany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do
  • Odpowiedz
@Linnior88 Nie, jak laska pokazuje dupę, to tez ja prześladują i chcą zniszczyć życie ¯_(ツ)_/¯

Generalnie tych toksycznych zjebow należy unikać i nie wchodzić z nimi w żadne interakcje
  • Odpowiedz