Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
@haabero: Dokładnie. Kiedyś można było jeszcze Zgodą przejechać, ale jest teraz zamknięta. Najbardziej szkoda tego tunelu bo to jednak trudno zrobić, a zamykają z taką nonszalancją...
via Wykop
  • 0
@advert: Wygląd to jedno - i nie powiedziałbym, że jest aż tak strasznie ;) Bardziej się boję nawet nie o kwestię wjazdu a dojazdu. Niby piszą, że dla mieszkańców będzie och i ach, automatycznie obniżane słupki i takie bajery. A jak wyszło obok na pl 5 rogów to wiadomo - stoi furgonetka ze Strażą i jak mają ochotę to łapią tych to wjadą
via Wykop
  • 0
@Demeanor2113: Nie mam potrzeby tzw. parkowania pod oknem, dojść i przyjść z parkingu sobie mogę, ale jednak czasem jest potrzeba podjechania jak najbliżej, chociażby z ciężkimi rzeczami, aby wyładować/załadować.
I w ogóle niby obiecują, że w tym parkingu będą miejsca dla mieszkańców, ale nigdy nie precyzują ile. Na tych parkingach stoi bez mała ze 150 aut, a obawiam się, że parking ma na siebie zarabiać i dla mieszkańców dadzą tych miejsc
@Qbis: Pytanie ile osób tam ma z potrzeby a ile z wygody tego, że miejsce jest za 30zł rocznie. Wybacz, ale to jest miejsce prawie na miarę starego miasta w krakowie (teoretycznie ścisłe centrum gdzie powinien być preferowany ruch pieszy).
via Wykop
  • 0
@Demeanor2113: A to swoją drogą: sam znam kilka osób, które dawno już tu nie mieszkają, ale meldunek został dla darmowego miejsca (30zł rocznie nie liczę). W dzień oczywiście wszystko zapchane pod korek, ale nocą się przerzedza, więc obstawiam, że realnie tych 150 miejsc potrzeba nie będzie.
Sam ostatecznie mogę sobie zaparkować i na Młocinach, bo na co dzień auta nie używam, ale spora część osób jednak go potrzebuje.