Wpis z mikrobloga

Nie macie przypadkiem wrażenia, że teorie szurów o NWO dziwnym sposobem zaczynają się w Polsce sprawdzać?

- dwie klasy społeczne: obajtkowa i biedota. #pracait po dwóch kierunkach studiów hier, a stać mnie na coraz mniej, podobnie mają koledzy z branży. Co z tego, że zarabiasz 12-15k (czyli na polskie warunki w #!$%@?), jeśli taka wypłata starczy ledwie na metr zwykłego mieszkania? #pieniadze
- wszechobecna promocja rodzin wielorasowych tzw. interracial - nawet w głupim markecie już muszą #!$%@?ć do reklamy murzyna, bez tego reklama nie istnieje xD niech się goje mieszają czarni z białymi a co #kolorowaagitacja
- promowanie #!$%@? typu #tinder srelect premium platinum zapłać goju żeby bawić się w casual sex bo po co komuś niski body count i partner do życia skoro można co chwilę inną knagę pchać do dziury
- nie posiada się już praktycznie nic na własność. Środek transportu indywidualnego dla wolnego człowieka czyli samochody są właśnie wykańczane pod pretekstem srekologii.
- wolność słowa nie istnieje, skrytykuj jedyne słuszne poglądy globalistów to się scancelują ew. wyzwą od agenta obcego wywiadu i fajrant
- internet czyli najlepsze medium jakie wymyślił człowiek przeistoczył się z wolnego dostępu do wiedzy całego świata w #!$%@?łek reklamowy. Subskrypcje na każde gówno. Coś co kiedyś było za darmo i dobrze funkcjonowało dzisiaj jest płatne ew. ma nasrane tyle reklam, że odechciewa się korzystać.
- choroby psychiczne na każdym kroku. Znajdź zoomera zdrowego psychicznie- niemożliwe. Każda laska mam wrażenie dzisiaj ma bordera albo chodzi na terapię z byle pierdołą np. bo jej nie przedłużyli umowy w kołchozie xD no to xanax i terapeuta jprdl

Osobiście uważam, że najlepiej żyło mi się w latach 2005-2010, a w ostatnim czasie pomimo rozwoju zawodowego i niby pchania cywilizacji do przodu jest coraz gorzej.

#polityka #polska #nwo #zalesie
Pobierz JanRouterTrzeci - Nie macie przypadkiem wrażenia, że teorie szurów o NWO dziwnym spos...
źródło: obraz_2023-11-29_102141484

Kiedy żyło Ci się najlepiej?

  • teraz tj. lata dwudzieste 21.1% (107)
  • 2015-2020 25.0% (127)
  • 2010-2015 28.8% (146)
  • 2005-2010 13.0% (66)
  • 2000-2005 2.8% (14)
  • w latach 90. 9.3% (47)

Oddanych głosów: 507

  • 35
@SzubiDubiDu: czy to aż tak trudno uwierzyć że jedne korpo lokalizują reklamy, a inne nie? XD Ja pie**ole, wy to potraficie z dowolnej rzeczy, której nie rozumiecie, stworzyć teorie spiskowe. Drugi aspekt jest taki, że pewnie często Polska podchodzi pod ten sam oddział marketingowy co europa zachodnia
@SzubiDubiDu: pracuję w korpo, nawet nie wiesz, jakie absurdy potrafią wychodzić od amerykańskich Wszystkich Świętych, przez lata nie potrafili zrozumieć, że nie wszyscy ludzie w CEE mówią tym samym językiem, co przy unifikacji rozwiązań, procedur, cenników itd ma kluczowe znaczenie. Polska jest w koszyku z Czechami, Słowacją, Węgrami i Bałkanami? #!$%@?, macie miec ujifikację, reszte mamy w dupie. Wiec te wspolne reklamy na gównorynki to fakt, jak to sie mowi, autentyczny.
@pkkk: zdaje sobie sprawę i myślę o relokacji na Filipiny w związku z rozwojem kariery zawodowej - coraz częściej korpo tam ma oddziały i chętnie relokują doświadczonych gości z EU czy Stanów żeby tam ogarniali procesy na miejscu. Tanio, nie ma żadnego eurobullshitu i samiczki chętne na białasów.
@JanRouterTrzeci: istnieje taki index, coś w stylu jak bardzo #!$%@? jest firma, korporacja, im bardziej promuje lewactwo, murzynow z białymi kobietami its.
Im bardziej tym ma łatwiej działać na rynku, lepsze inwestycje, kredyty, łatwiej wykasza konkurencję,
Oczywiście przy pomocy Zymian.