Wpis z mikrobloga

28 lvl. Całe życie uprawiany sport, piłka nożna, piłka ręczna, sporty walki. Praktycznie codziennie treningi, czasami nawet dwa dziennie.

Kilka lat przerwy od aktywności, a ostatnie 2 lata to całkowity brak aktywności. No, ale się zebrałem i wróciłem do sportu. 3 razy w tygodniu boks, 2 razy basen i raz jakaś brama na siłowni zwana potocznie crossfitem.

I jestem z siebie bardzo dumny. Pomimo braku aktywności przez taki długi okres, przybraniu na wadze 20 kg, regularnym piciu alkoholu i paleniu, zawstydzam 15 latków, dla których problemem jest podciągnięcie się na drążku na crossficie czy zrobienie 15 pompek.
Na boksie wiadomo, różnice się trochę rozlewają, bo chłopaki trenują regularnie, ale także nie czuję, że odstaje, a wręcz czasami na przepaleniu zawstydzam innych samym charakterem i walką z samym sobą do końca.

Polecam każdemu ten zasrany sport na gorszy humor. Jestem trochę zmęczony i obolały, ale czuję się pewniej sam ze sobą, lepiej i sam z siebie jestem dumny. Najważniejsze tylko, aby znaleźć tę iskrę i robić to dla siebie.

#gownowpis #chwalesie #sport #niebieskiepaski #depresja
  • 4