Wpis z mikrobloga

Trochę człowiek słucha tych wypowiedzi i takie mam do was Mireczki i Mirabelki pytanie. Bo...
Wychodzi poseł PO/KO na mównicę, coś tam mówi, czasem mądrze, czasem nie ale generalnie się z ich wypowiedziami zgadzam.
Wychodzi poseł PSL/3Droga, coś tam mówi, zazwyczaj ma to sens i się z tymi wypowiedziami zgadzam.
Wychodzi poseł 2050/3Droga, i jak wyżej, nawet bym powiedział że jeszcze nie było wypowiedzi z którą bym się nie zgodził.
Wychodzi poseł Lewicy, czasem bredzi, czasem mówi bardzo mądrze, no nie sposób się nie zgodzić w pewnych kwestiach.
Wychodzi poseł Konfederacji, czasem odlatuje w kosmos, a czasem miażdży celną argumentacją i muszę się z wypowiedzią zgodzić.
Wychodzi poseł PiS no i jasna cholera, tego się słuchać nie da. Bzdury, kłamstwa, propaganda, obłuda. Próbuję tam odszukać kogoś kto powie coś sensownego, prawdziwego, zwróci uwagę na coś słusznego. Ale nie da się.

Staram się nie być uprzedzony co do wypowiedzi kogokolwiek z PiSu, ale mogę usłyszeć wypowiedź i nie wiedzieć kto to mówi ani skąd a i tak rozpoznam że są to PiSowskie bzdury. Jak do cholery to działało 8 lat? Skąd oni mają 30% poparcia.

Czy jest w szeregach PiSu chociaż jedna godna uwagi osoba?

#sejm
  • 34
był jeden poseł który miał ciekawe wystąpienie ale to poseł partii faszystowskiej więc mi jego HTFU imię i HTFU nazwisko przez gardło nie przejdzie


@Njal: czyli właśnie się przyznałeś do tego, że wcześniej napisałeś bzdurę przypisując bezwartościowe wystąpienia wszystkim oprócz pisu.
@Przypadkowy Konfiarze się nie liczą, ich tam nie powinno nawet być, każda sekunda w której przemawia Konfederata to splunięcie w twarz cywilizacji zachodniej.

Więc tak, tylko jeden PiSowiec i to po wielu godzinach.
Konfiarze się nie liczą


@Njal: xD

każda sekunda w której przemawia Konfederata to splunięcie w twarz cywilizacji zachodniej.


@Njal: nie

Więc tak, tylko jeden PiSowiec i to po wielu godzinach.


@Njal: czyli nie tylko pisowiec, ale konfiarz też. Mimo to wyżej napisałeś, że wszyscy, czyli konfiarz nie. Wyczuwam, na podstawie kłopotów z logiką, wyborcę Lewicy. Mam rację?
o dokładnych instrukcjach jak i co posłowie mają mówić wiemy już co najmniej afery z doprowadzeniem do samobójstwa syna posłanki Filiks.


@dqdq1: Tzw. Maszyna Bezpieczeństwa Narodowego - MaBeNa to jest koncept, który sięga conajmniej 2017 roku.
Skąd oni mają 30% poparcia.


@Jasak: z TVP - w ogóle, gdyby oni tak dobrze zajmowali się tym krajem, jak przekazem propagandowym w TVP, to ja bym nawet ich popierał, bo już dawno byśmy przegonili te mityczne Niemcy w dobrobycie...