Wpis z mikrobloga

@K-S-: tak. Pegasusa już nie ma, co było widać w obecnej kampanii pis. U Banasia ręcznie podsłuch zakładali.
Więc KO go podsłuchiwać nie będzie. Ale są inne sprawy w tle, gdzie Suawek takimi wystąpieniami będzie chciał sobie jakąś mini przychylność załatwić. Na co moim zdaniem szans nie ma.
@wstanczyk to jest bardzo dobre pytanie ponieważ Konfederacji najbliższej w historii Polskiej polityki do włoskiej partii faszystowskiej czy też NSDAP.

Każdy kto o tym zapomina zdradza demokrację, każdy przyklask faszolom z Konfy to policzek Polsce.
to jest bardzo dobre pytanie ponieważ Konfederacji najbliższej w historii Polskiej polityki do włoskiej partii faszystowskiej czy też NSDAP.


@Njal: No może i bliżej, ale nadal na tyle daleko, że te rozważania mają tyle sensu, co porównywanie, który z nas stoi teraz bliżej saturna. To nasz rodzimy, własny populizm, z własnymi cechami charakterystycznymi. Z resztą imho takie porównania tylko zaciemniają dyskusję, ich okopują w twierdzy, bo przecież to tylko rzucanie etykietkami.
Nie spuszczajcie się tak. Jest przeciwko pisowi tylko dlatego, że dostali za mało głosów żeby koalicja dała pisowi im większość. Nie ma nic do stracenia po prostu
Nie będzie żadnej dyskusji z Konfiarzami, oni nie są równi i nigdy nie będą.


@Njal: Ale no szanujmy się, pisać coś takiego, gdy z połowa dzisiejszych ~30letnich liberałów, czy lewicowców to dawni korwiniści? Jednak edukować i rozmawiać trzeba i warto, a takimi tekstami to sam wprowadzasz dezinformację i wchodzisz na ich poziom dyskusji. No nie polecam, lepiej po prostu krytykować to, co robią, niż iść na łatwiznę i próbować przekierować nienawiść
@wstanczyk Ja jestem byłym kucem, Konfederacja nie ma nic wspólnego z ideami pana Janusza z przed 15-20 lat - to obrzydliwi brunatni nacjonaliści których sam Wujek Adolf w marszu na Berlin by się nie powstydzil gdyby tylko urodzili się 300 km dalej i 80 lat wcześniej.
@Mitr13 należy tolerować ich nietolerancję, gdy będą chcieli upieprzyc mi łeb przy samej dupie to ich przytulić i poczęstować ciasteczkami.
Mentzen wreszcie przestał pajacować i okazuje się że można mocne wystąpienie zaliczyć. Szok, szkoda że w kampanii na to nie wpadł
@raul7788: Dalej odpisujesz nie na temat ;)

A co do załatwienia sobie przychylności to nie wydaje mi się. Ten temat boli go osobiście bo to trochę szur technologiczny.
Konfederacja nie ma nic wspólnego z ideami pana Janusza z przed 15-20 lat


@Njal: Korwin od zawsze głupoty gadał, tylko kiedyś wszyscy bardziej mieli go w dupie i tyle o tym nie trąbili. No i wielu z ich dzisiejszych wyborców dalej wierzy w te wolnorynkowe dyrdymały i dla nich na Konfederację głosuje.