Wpis z mikrobloga

  • 57
fajnopolaków


@okurczaki: i cyk ruski troll. Nawet awatar zayebałeś xD
Typie taka różnica, wy tylko z prikazem jedziecie. Zero samodzielnego myślenia.
Jak ktoś merytorycznie gada, do rzeczy to mimo różnych poglądów to można to pokazać a nawet pochwalić.
  • Odpowiedz
  • 8
Narodowcy


@d_garm: oni od dawna sa związani z pis. W 2015 ludzie pis mieli dla nich zbierać podpisy, ale że weszli na listy Kukiza to tego nie robili.
  • Odpowiedz
  • 6
@raul7788 to, że są związani to wiadomo. Dziwi natomiast bunt formacji mentzena. Do tej pory starali się nie atakować zbyt ostro PiSu albo iść w kierunku symetryzmu, byle umniejszać winę PiSu. A po wyborach to Narodowcy z bosakiem na czele proponują ustawy (idiotyczne swoją drogą) podobno bez wiedzy memcena, a dzisiaj atakuje PiS.
  • Odpowiedz
  • 4
@d_garm: w tle jest jeszcze ojciec chrzestny (Wipler). I z tego co kojarzę on pod tymi ustawami się podpisywał.
Jakieś wewnętrzne gierki majo na pewno. Ale nie rozkminiam tego.
Zobaczymy czy dzisiejsze wystąpienie to przypadek czy stała narracja.
  • Odpowiedz
Ale jak to, przecież według fajnopolaków miała być koalicja z pisem


@okurczaki: No i by była, ale po tym jak konfederacja nie dowiozła liczby posłów do koalicji to cały plan wziął w łeb, a sam PiS spuszczany jest właśnie w niebyt polityczny w ramach rozliczenie ich rządów. Konfa próbuje przekuć swoje niepowodzenie w sukces podgryzając swojego niedoszłego mocodawcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@PfefferWerfer: szkoda czasu na takie gadki. Jest prikaz i tak gadać musi. Sam zdania nie potrafi sklecić.
Sami się jarali Litewką z Lewicy, i co koalicja by miała być? xD
Dogadują się i z tymi i z tymi(wice dla Bosaka) wiadomo bardziej z pis (dziś in vitro). Pod tym ich wnioskiem o komisję, zobaczymy kto się podpiszę xD

@okurczaki towarzyszu translatora użyj. Wyzywaliście mnie już od trolla Tuska, neuropka, lewaka, ostatnio,
  • Odpowiedz
@raul7788: Wszystko fajnie, ale Sławek zapomniał o jednej rzeczy. Jeżeli może podsłuchiwać pis pegazusem to inni też mogą podsłuchiwać.

Jeżeli polityk nie chcę być podsłuchiwany to powinien nie korzystać z telefonu, inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
@raul7788: strasznie sie konfiarze wkurzyli, jak to napisałem, ale ogladalem wszystkie dzisiejsze głosowania i zawsze w głosowaniach było PiS plus Konfa vs reszta. Możemy stundupy zacne, może koalicji nie ma, ale przychodzi co do czego to wychodzi ze światopogląd podobny, ten pozafinansowy że tak to ujmę.
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie beka z Mentzena


@kobiaszu: to samo napisałem, pierwszy raz z niego się nie śmieje xD

@K-S- wszystko fajnie, tylko jest sprawa brata. Trochę trzeba się KO podlizać xD (a tam ciekawie).
  • Odpowiedz