Wpis z mikrobloga

kulturowo przyjęło się że nie pracujemy w niedziele


Naprawdę nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć idee wspólnego odpoczywania.


@K-S-: wytłumacz to np pracownikom stacji benzynowych (już nie przywołuje przykładu policji czy innych służb) xD
wspólnego odpoczywania.


@K-S-: wytłumacz policjantom, lekarzom, Mirkom w magazynach itp. albo wszyscy albo nikt


@NdFeB: wiesz jaki procent policjantów i lekarzy pracuje w niedzielę? Jakieś 10-15%. Wszystkie poradnie zamknięte, na dyżurach jeden lekarz na oddziale szpitalnym. Komendy w małych miastach zamknięte na trzy spusty, a w tych większych pracują tylko policjanci na patrolach i dyżurni. Jeśli chciałbyś, żeby sklepy pracowały w niedzielę tak jak policja czy służba zdrowia to w
@salcefrytki: a wiesz że centra logistyczne pracują 24h/7? To samo fabryki i wiele innych rzeczy. Teraz w sklepach i tak większość kas samoobsługowych więc już nie przesadzaj
Naprawdę nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć idee wspólnego odpoczywania.


@K-S-: Ja #!$%@?, to chyba najwiekszy debilizm jaki przeczytalem na wypok.pl xDDD i jak wyglada to wspolne odpoczywanie, w czynnej w niedziele restauracji gdzie dojezdzasz czynna taksowska?
@K-S- tym dzieciom nie ma co tego tłumaczyć. W Niemczech niedzielę są wolne od handlu, nic nie kupisz. W Norwegii, pracowałem tam kilka lat, to samo. Ale w Polsce trzeba tyrać bo dla tych dzieci na wykopie tak powinno być. Żałosne.