Wpis z mikrobloga

130 117,11 - 8,44 = 130 108,67

Pierwsze bieganie zimowo smogowe w masce w tym sezonie. Połowę biegu walczyłem z maską, myśląc co ona taka niewygodna, aż mnie oświeciło że wziąłem mniejszą maskę żony, więc nic dziwnego że mi uciska facjatę xd

Na plus, że się nie w-------m ani razu w tym błocie śnieżnym :)

No nic, sezon smrodu otwarty ¯(ツ)

Z fartem mordeczki.

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
spyyke - 130 117,11 - 8,44 = 130 108,67

Pierwsze bieganie zimowo smogowe w masce w t...

źródło: Screenshot_20231128-074848

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To będzie mój pierwszy przebiegany sezon grzewczy, warto na cos zwracać uwagę przy wyborze maski czy wszystko to to samo?


@Mpocztowski: tak, nie patrzeć nawet na neoprenowe maski, również te mianujące się "sportowymi" bo to jeden wielki syf i zagrożenie dla zdrowia.

Oprócz wspomnianej przez @spyyke maski 3M można rozważyć dostępną w sieci Jula maskę Elipse - mniej będziesz przypominał uciekiniera z warsztatu
  • Odpowiedz
@spyyke @enron dzięki! Do tej pory nie było tragedii wieczorami biegać, ale teraz ma być trochę większy mróz to i jakaś meblościanka pewnie wleci do kopciucha ¯\(ツ)/¯


@Mpocztowski: ja póki co monitoruję i jeszcze dzisiaj spoko było. Zobaczymy co po tej nocy, ma zejść w Krakowie do -5 więc zadymiacze pewnie zintensyfikują starania...
  • Odpowiedz
@Mpocztowski: no jak w niedzielę biegałem Naprawa/Tokarnia/Jordanów to miejscami gęsto było, aż mi się dzieciństwo i ferie w Zakopanem przypomniały xD
  • Odpowiedz