Wpis z mikrobloga

Podziwiam ludzi, którzy wyprowadzają swoje czworonożne fafiki na spacer mimo złej pogody. Jak z rana idę do pracy z ledwie otwartymi oczami, mijam sąsiada wracającego już ze spaceru z pieskiem. Wtedy myślę sobie, że nawet w razie gorączki, złego samopoczucia, kataru, bólu głowy, piesio musi wyjść za potrzebą. Jest to poświęcenie warte uznania.

#koty #psy
frow - Podziwiam ludzi, którzy wyprowadzają swoje czworonożne fafiki na spacer mimo z...

źródło: mXwwwQ6B

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
czemu nie nauczyć psa robić w jednym miejscu, np tez do kuwety?


@4pietrowydrapaczchmur: Kot robi do kuwety z uwagi na wykształcone przez dziesiątki tysięcy kocich pokoleń doświadczenia - ukrywanie swoich odchodów. Koty nie są duże, więc muszą ukrywać się przed większymi drapieżnikami, w tym ukrywać swoje zapachy, a więc gunwo zakopują z automatu.

Pies nie ma takich uwarunkowań, gdyż jest o wiele bliżej bycia szczytowym drapieżnikiem, zwłaszcza w sforze. Jak ma
  • Odpowiedz
@frow: ja tam kocham spacery z psem. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żebym to przeklinała. Teraz spadł śnieg i cieszę się że mam z kim iść na spacer do parku. A pies ci nie #!$%@? na d uchem, nie trzeba się z nim 10 razy umawiać, nie będzie cię macał, nie będzie wyciągał pieniędzy. Ideolo nie wyobrażam sobie życia bez psa
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest jakiś kulturalny sposób na rozwiązanie sprawy.


@NieBendePrasowac: Wysłać rachunek za mycie i malownie.

@koniecswiatajestbliski: A niech se robią co chcą, byle bym tego w swoim mieszkaniu nie słyszał, a niestety psiarze dzień w dzień mi przypominają o swojej obecności. Ja bym nigdy nie wziął psa do mieszkania w bloku to debilizm.
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj kolko wokol osiedla, zeby obudzic psa szczekaniem? xD chcesz mi powiedziec, ze u Ciebie na osiedlu psy se tak o chodza i szczekaja? :D moj pies w swoim 3letnim zyciu szczeknal na spacerze w okol bloku moze z 5 razy. Za kazdym razem bylo juz ciemno i zobaczyl jakas sylwetke ktorej sie przestraszyl (zazwyczaj byl to jakis krzak czy cos xD) zona ani razu nie slyszala tego szczekniecia mimo, ze vylo
  • Odpowiedz
@dktr: Nie mam żadnych zwierząt ale zwolennicy kotów mają zapędy cuckoldowskie, zbierają gowna i szczochy którymi śmierdzi w domu a w zamian dostają miauknięcie kota który ucieka tylko jak go dotkniesz, pewnie podobnie macie z waszymi partnerkami(XD) których nie macie ale chwała wam za to poświęcenie.
  • Odpowiedz
@frow: Jak mi się nie chce to otwieram tylko drzwi i pies sam się załatwia i wraca.
Nie wychodzę też wcześnie z rana tylko około godz 11, a wieczorem około godz 23.
  • Odpowiedz
@frow: 80% tych ludzi i tak za rzadko wyprowadza te psy. Powinni minimum 3h dziennie, a wyskakują rano na 5-15 minut i do tego często po drodze do sklepu. Większość właścicieli psów to dno.
  • Odpowiedz