Wpis z mikrobloga

jechanie ruskich jest naszym strategicznym celem


@Grzesiok: Nie jest naszym celem, tylko ludzi którzy chwilowo rządzą w USA. Gdy sytuacja w USA się zmieni to ci sami dziennikarze, którzy suflują opinii publicznej "odwieczną wrogość Rosji" będą pisać o konieczności resetu w stosunkach polsko-rosyjskich.
@Grzesiok: Dzisiejsza retoryka nie będzie mieć znaczenia w przyszłości.

@mskiper Myślę, że jak z Waszyngtonu przyjdzie polecenie resetu w stosunkach polsko-rosyjskich, to nie będzie miało znaczenia. Poza tym z biegiem czasu Rosja staje się coraz silniejsza, a Zachód coraz słabszy.
@joazaxa: Twoja odpowiedź nijak ma się do mojego pytania:
jak myślisz: łatwiej będzie się dogadać ze słabą Rosją która wykrwawiła się na Ukrainie czy z taką która za nic ma niepodległość państw ościennych i dąży do siłowej konfrontacji?
Tak więc naszym interesem obecnie jest jechanie ruskich
naszym interesem obecnie jest jechanie ruskich


@mskiper: nie tylko interesem ale i bezinteresownie dla samej przyjemności każdy powinien to robić
ruskie maja tak zryte banie, że nie ma dla nich ratunku

na nasze "szczęcie" odpalili się na Ukrainie bo wyrastało u nas całe nowe pokolenie które nie widziało w ruskich morderców, gwałcicieli, zbrodniarzy a byli tylko kojarzenie przez pryzmat heheszków, niegroźnych pijaków, Czepabińska, itd.. teraz jednak już nawet pokolenie dzieciaków szkolnych
@Hanussen: OK.

jak myślisz: łatwiej będzie się dogadać ze słabą Rosją


@mskiper: Myślę, że łatwiej będzie dogadać się z Rosją, która ani nie przegrała ani za bardzo nie wygrała na Ukrainie.

W jakim wskaźniku rośnie w siłę?


@Rogovic: Produkuje coraz więcej nowoczesnej broni i coraz lepiej umie walczyć przeciwko Ukrainie uzbrojonej przez NATO. W dodatku okazała się odporna na sankcje Zachodu

na szczęście rusofobia w narodzie nie wyginie


@
@joazaxa:

rosyjskiej armii dojść pod Kijów, Mikołajów, zająć Chersoń etc.


Patrząc na wielkość armii i zasoby, to Ukraina zesrała się kacapom na twarz. XD I świat będzie to pamiętał teraz przez długie lata, choćby miliony komuszych wypierdów spamowały głupoty takie jak twoje tutaj. Rosja to błazen tej wojny.
@joazaxa: Uczy się walczyć przeciwko Ukrainie (z ros. państwo teoretyczne) która dostała nawet nie promil zdolności NATO. A zdolności do walki to sprzęt i wyszkoleni ludzie.
świat będzie to pamiętał teraz przez długie lata


@Hatespinner: Świat nie składa się wyłącznie z NPCów.

@Rogovic A teraz sobie odpowiedz na pytanie kiedy ostatni raz NATO czy USA walczyło z dobrze uzbrojonym i wyszkolonym przeciwnikiem