Wpis z mikrobloga

@justNone: czym innym jest krytyka, a czym innym hejt, tworzenie botów, żeby kogoś cancellować, toksyczność itp. Jak nie potrafisz się wypowiadać z kulturą w miejscu publicznym, to siedź cicho, albo płać za swoją głupotę, bo inaczej tego nie można nazwać. Ez.
@Redoxx: twórcy mają narzędzia do blokowania dostarczane przez stronę, dodatkowo nie chce mówić ale heh większość, która żali się na hejt to osoby mające coś za uszami. Nie popieram ale rozumiem. Ale jasne jeżeli przez płatne socjale ma umrzeć "zawód" influ to jestem za :)
XD kolejny mądry, ograniczyć darmowe portale bo osoby które pracują swoim wizerunkiem nie są klepane po plecach. Niech więcej sprzedaje czystego cukru i chemii dziecia to będzie miał lepsza renomę. W świecie internetu jest mnóstwo ludzi i różnych charakterów a płacić za to bo kogoś słowa bolą to xd


@justNone: Osobiście nie jestem za zdzieraniem z ludzi za cokolwiek, ale śmiem twierdzić, że ten 1$ przysłowiowy skutecznie przesiałby chociażby boty oraz
@Cztero0404: a ja jestem zdania, że internet został stworzony dla ludzi. Strony zarabiają za to, że ludzie te strony odwiedzają i oglądają reklamy. Chcą ograniczyć do 1$ spoko ale wypad z reklamami. Czy nie rozumieją, że utrzymują się również dzięki heterom którzy wchodzą i oglądają ich wysrywy? Bez nas ludzi te wszystkie strony gówno by znaczyły i nie zarabiały na siebie. Największe XD mam z yt premium. Nie no #!$%@? strona
ale śmiem twierdzić, że ten 1$ przysłowiowy skutecznie przesiałby chociażby boty


@Cztero0404: Bzudra, już od dawna wiadomo, że nadal to by się opłacało, nawet gdyby to miało kosztować tego dolca
Bzudra, już od dawna wiadomo, że nadal to by się opłacało, nawet gdyby to miało kosztować tego dolca


@danoneek: No, ale widzisz. W momencie kiedy masz coś za darmo to się opłaca, w momencie kiedyś byłbyś na przykład dużą wytwórnią i musiałbyś wybulić 350 tys dolarów już mniej.