Wpis z mikrobloga

Słyszeliście ostatnio wypowiedz BIdena? aka: sleepy joe,pedo joe,sniffy joe,pedo peter

Cytuje:nie mogę udowodnić tego co za chwile powiem..Ale wierze w to,iż jednym z powodów dla których Hamas uderzył,jest to,iż wiedział że blisko współpracuje (Biden) z Saudami oraz resztą w regionie,aby przynieść pokój temu obszarowi,poprzez uznanie Izraela i prawo do jego istnienia

hehe,także już prawie się udało przynieść pokój,tylko ten przeklęty Hamas :)

https://www.youtube.com/shorts/NjsJOou1CTc
(jak nie chcecie odpalać linku to wpiszcie w wyszukiwarkę:i believe one of the reasons why hamas struck when they did biden

Nie wiem,jak to jest możliwe,że istnieją ludzie,którzy wierzą w prawdziwość tych słów

P.S śmiać mi się chciało,gdy po wyścigu Sparks 300 race,po zwycięstwie Brandona Browna (z którym akurat był wywiad)publiczność zaczęła skandować: f.ck joe biden,a reporterka na to:słyszysz jak skanduą: lets go Brandon? :) beka (jest od groma memów)

#gielda #polityka #wojna #ekonomia
  • 8
@szumowina_wadowicka: kolejny bordo śmieszek
jakie?słyszałeś co mówi?
A kto mówi,że ja chce być Amerykaninem,co?
Wypowiadam sie na temat USA,bo gram na tym rynku,dlatego sie tym bardzo interesuje,w sensie co sie dzieje za oceanem.Ale nie chcialbym tam za ch..a mieszkać
@Questorius: albo napiszę ci obrazowo jak to wygląda: wyobraź sobie że w Tanzanii siedzi sobie murzyn i cały dzień przegląda polski Wykop, tłumaczy sobie co tam ludzie wrzucają na mirko i raportuje swoim kolegom co tam znowu lewaki na tagu #polityka #!$%@?ą, co tam Tusk powiedział, jak Mentzen wszystkich zaorał i w ogóle naśmiewa się jakie to lewactwo w Polsce głupie. Ty jesteś tym murzynem z Tanzanii ( ͡° ͜
@szumowina_wadowicka:
Ty zwiąleś leki?
Twoje #!$%@? jest po prostu smieszne skoro Cie drażnią czyjeś zainteresowania,moimi są ekonomia,finanse,polityka
Jak byś chciał wiedzieć to w dupie mam trumpa i bidena to są takie same hieny-globaliści,pro wojenne k..wy,jesteśmy tylko mięsem armatnim i parobkami od płacenia coraz większych podatków
Przecież to jest ściema,że niby masz wybór,demokracje i inne ładne słowa a w rzeczywistości to jest ta sama grupa ludzi
@MilionoweMultikonto:
No w końcu jakiś głos rozsądku (bo wcześniej się bordo rozsIerdziło)
Co z tego mam?np.większe podatki,bo dany sektor jest dofinansowywany z publicznych pieniędzy np.sektor technologiczny
A przecież te firmy zarabiają miliardy i maja kapitał na rozbudowe czy innowacje,ale zapomnij,lepiej pod różnymi pretekstami (nie możemy zostać w tyle za Chinami) wydrenować skarb państwa
żebyśmy ostatecznie dany produkt mieli taniej,w rozsądnej cenie bo sie do niego sporo dołożyliśmy to taki ch..j
takze