Wpis z mikrobloga

#allegro #paczkomaty #paczkomat #inpost #heheszki #januszebiznesu #mamtowdupie

Ok inpost i allegro mam wywalone na was od dzisiaj i na wasze przekierowywanie paczek do innego losowego paczkomatu bez powiadomienia mnie. Po co dajecie możliwość wyboru paczkomatu skoro co 3 zamówienie muszę zapierd..., do losowego paczkomatu.

Od dzisiaj nie będę odbierał paczek może patałachy się nauczycie i zaczniecie wykonywać swoją robotę poprawnie. Jak się nie podoba to zróbcie zamawianie do losowego paczkomatu w mieście i będzie git. Zużycie śladu węglowego wam w dup...
  • 20
  • Odpowiedz
@airflame: miasto ~20k, kurierów inpostu widzę częsciej niż dalszą rodzinę, mają teraz 3k paczek dziennie do paczkomatów w moim "dużym" mieście, matematykę zostawiam Tobie ;D
Paczkomatów mam w mojej "wiosce" z 11?

No nie ma szans teraz sensownie i terminowo coś odebrać. Nawet kutwa nadać się nie da, bo skrytki wszystkie zajęte, a w niedzielę wieczorem kolejka do paczkomatu, gdy wszyscy sądzą, że będzie luz. Taki okres. (Jak u baby)
  • Odpowiedz
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Nie o to chodzi, Oni walą w inny paczkomat bez powiadomienia. Zamawiasz do A a to leci losowo w inny.

@tttomasz: Słuchaj ale zamawiam chyba do paczkomatu i go wybieram? To tak jak byś zmówił auto w Warszawie a kazali by Ci odebrać w Szczecinie. I to bez powiadomienia ciebie. Może jakaś zgoda zamawiającego by się przydało albo info że przekierujemy paczkę bo paczkomat zapchany TAK /
  • Odpowiedz
  • 1
@pcela: A najśmieszniejsze jest to że te pajace z alledrogo w mailu potwierdzającym zamówienie nie wpisują gdzie jest towar zamawiany. Czyli reasumując mimo zaznaczenia swojego paczkomatu mogą Ci to zmienić w locie i nawet nie masz potwierdzenia że taki wybrałeś. Dlatego ja od teraz nagrywam sobie zamawianie do paczkomatu aby potem nie było że sam taki wybrałem.
  • Odpowiedz
@airflame:
Dane wybranego paczkomatu masz na swoim koncie i w mailu z potwierdzeniem płatności.

ps. Znajomemu kiedyś wysłali paczkę do innego miasta (jakieś 600 km dalej, przeciwległy koniec Polski) i nie widzieli w tym problemu (przecież może sobie pojechać i odebrać).
  • Odpowiedz
@airflame: swego czasu obsługiwałem paczkomat, który miał 75 wszystkich skrytek, a paczek na niego przychodziło +/- 300... Nie da rady żeby wszyscy dostali paczki do swojego paczkomatu. Poza tym w czym masz problem, jak nie odbierzesz paczki w ciągu 24h to kurier ją przerzuci do paczkomatu który wybrałeś ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz