Wpis z mikrobloga

@Hitmonlee taaaa wciągnąć się w wyścig szczurów i zamienić wygodną robotę gdzie 90% czasu jest chill i utopia na stanowisko stopień wyżej z 15% wyższą pensją ale cały dzień masz rozpisane Calle na teamsie, jeden durniejszy od drugiego. I produkujesz tylko tony dokumentacji z tych calli której nikt nigdy nie czyta.

U mnie jest wiele osób które by mogły iść na wyższe stołki ale nie chcą i im wygodnie. Za 6 tysięcy
@luke-dolla7 myślę że całe życie musimy się uczyć.
Miałem kolegę który robił support produkcji i nocami oglądał seriale. Minęło pół roku takiego projektu i zmieniło się tylko to że miał obejrzane wszystkie seriale na netflix.

Gdyby poświęcił chociaż pół godziny dzienne na naukę to na pewno by coś zyskał. Wiem że noc to nie jest najlepsza pora na naukę, ale skoro jesteś w stanie grać w strategie to możesz choć trochę się
@grzeziek wiadomo, kazdy musi produktywnie spedzax 24/7. Ja ostatnio czytam przez sen bo nie moge tak nieproduktywnie marnowac czasu. 50zl to zadne zarobki, powiedzialbym ze poki nie robisz 1000zl/h pasywnym przychodem to wgl nie mozesz osiagnac szczytu. Ps.: tez jestem bezrobotnym 16 latkiem i subskrybuje sukces.pl na YT. Chcesz sie poznac?
O cholera ale się dyskusja wywiązała pod moim gownowpisem ( ͡º ͜ʖ͡º)
To po kolei

@garibaldi1870
Ja po technologii chemicznej, elementy inżynierii były ale nie zajmuję się projektowaniem instalacji, bardziej ich eksploatacją w produkcji.

@Antorus
xD też mam bekę z tych szczurów co to tylko wojewódzkie, kredo na 30 lat i dumny, bo zarobi 10 k zapominając że 7 k wyda na opłaty xD zajebiście musi być,