Wpis z mikrobloga

  • 15
@Ludwik_VI
Chłopie nadzoruję syntezę nienasyconej żywicy poliestrowej do laminowania w skali 3 ton xD nie moja wina że stosowany układ grzewczy jest jaki jest i trzeba czekać xD a coś trzeba robić żeby czas szybciej zleciał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Lepiej wykorzystaj ten czas do rozwoju osobistego. Ucz się na packt.com, udemy czy Microsoft learn.

Czas przeleci a Ty będziesz dalej w tym samym miejscu. 50 zł na godzinę to wbrew pozorom wcale nie jest marzeń szczyt.
  • Odpowiedz
  • 35
@grzeziek
Dzięki za gównoradę, o niczym innym nie myślę tylko żeby o 2 w nocy zacząć się uczyć nowych rzeczy xD na studiach po nocach się nie uczyłem, a teraz będę, no pewka (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@grzeziek: a po cholerę ma się uczyć technologii IT? Co mu to w życiu zmieni skoro pracuje w innej branży i chyba nie widzę w komentarzu żeby prosił o rady związane z przebranżowieniem.
  • Odpowiedz
Age of Empires 2


@luke-dolla7:
podnieś relikt
upuść niedaleko świątyni
podnieś, kliknij prawym aby umieścić w świątyni
gdy będzie szedł w kierunku światyni kliknij upuść
własnie zduplikowałeś relikt ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@lukiboss: No i nauka programowania czy innych rzeczy związanych z IT ma mu w tym pomóc? A skąd wiesz czym on się zajmuje? Lekarzowi, prawnikowi czy hydraulikowi też polecisz naukę różnych technologii IT żeby się rozwijał i podniósł kompetencje? do czego mu to potrzebne?
  • Odpowiedz
@dexterpol: a ja nie mówię #!$%@? o nauce IT, niech się uczy czegoś ze swojej branży, może ma zapędy na kierownika - niech se czyta o zarządzaniu ludźmi, może musi czasami stworzyć raport w excelu - niech się uczy excela. Nie wiem jaki #!$%@? masz problem. Ty myślisz że na udemy to wszystkie poradniki są związane z IT? A z drugiej strony, nawet dobry mechanik zna podstawy IT, bo przykładowo musi
  • Odpowiedz