Wpis z mikrobloga

Przeglądam ortodontów, tak czy siak wyjdzie jakieś 10k na wyrównanie zgryzu, ale nie mam jak ich ocenić i wybrać.
Niby są te opinie, ale to głównie albo znajomi/wyproszeni albo Ci którzy mają ból dupy o coś albo ciężkie przypadki, więc oceny albo 5/5 albo 1/5.
Ceny minięj więcej to samo.
Uczelnie to przecież nie wiadomo kto, gdzie jak się przyłożył.
Jak ktoś rozwija placówki to znaczy, że klienci wracają, hajs płynie, więc chyba dobrzy są.
Niektórzy maja nawet, że Właściciel Kobieta, albo Przyjazne Literkom lgbt.
Tylko, gdzie najlepiej iść to dalej nie wiem.
Konsultacje to tak ok 500zł, więc raczej sobie nie zrobię próbek, gdzie najbardziej kumaty specjalista.
Eeeeeh.
Jest nawet opcja u mnie w miasteczku obok, ale to się boję, bo co za przegryw otworzy gabinet w małej mieścinie i jeszcze będzie miał taki przerób, że wyrobi sobie dobre doświadczenie.

Innymi słowy nie wiem gdzie iść, pewnie pójdę tam gdzie jakaś młodsza kobieta jest, ale nie za młoda, że niby ogarnia ostatnie dobrodziejstwa techniki, ale ma już trochę doświadczenia.

nikt nigdy, żaden lekarz nie zwrócił uwagę na to, że może mi trzeba podprostować przegrodę, znowu jest tylko lekko skrzywiona, ale jak widać delikatne efekt motyla może mieć kaskadowe konsekwencje

krzywa przegroda utrudnia oddychanie nosem, dlatego jak ma się krzywą przegrodę to można preferować oddychanie ustami, co pokrzywy zgryz i mi pewnie taki mechanizm krzywi zgryz. ludzie osbbiegania, szczególnie zimą mi mówili, że mam oddychać zaciągając się nosem, bo to ogrzewa wstępnie powietrze, a wydychać ustami, bo nie ma sensu unaczynionego nosa męćzyć wydechami, tylko to pewnie jest sposób na rekordy przy bieganiu, a nie przepis na oddychanie poza bieganiem
#ortodoncja #lekarz #przegryw
KingaM - Przeglądam ortodontów, tak czy siak wyjdzie jakieś 10k na wyrównanie zgryzu,...

źródło: image (8)

Pobierz
  • 3
@KingaM można wydać 10k na ortodontę, 15k na przeszczepy włosów, kupować jakieś finasterydy i inne na zakola, chodzić na kurs tańca, ale dla anonów to i tak nic to nie da, trzeba wygrać w loterii genetycznej i urodzić się jako Oskar albo Julka w bogatym domu, inaczej lepiej cały hajs wydać na top czipsy, paluszki rybne i RP w lolu
@KingaM jest jeszcze jeden plus takiego sposobu oddychania - nie trzeba odsmarkiwać co 5 minut bo się zaciąga gluty do wnętrza ( ͡º ͜ʖ͡º)